Reni Jusis o tym, z kim chciała by tańczyć w "Tańcu z Gwiazdami". Postawiła konkretny warunek

Reni Jusis pojawi się w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jeszcze nie zna swojego partnera, jednak zdradziła, że chciałaby takiego, który nie podnosiłby na nią głosu.

Już jesienią na antenie Polsatu pojawi się 10. edycja "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie zatańczą: Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan, Akop Szostak, Ola Kot, Monika Miller, Damian Kordas, Magda Bereda, Adam Małczyk, Joanna Lazer, Sandra Kubicka oraz Reni Jusis. Dopiero dwoje z nich podzieliło się z fanami informacją, że poznało tancerzy, z którymi zatańczą. Choć oczywiście jeszcze nie mogli zdradzić ich nazwisk.

Uwierzycie w to?! Barbara Kurdej-Szatan stresuje się udziałem w "Tańcu z gwiazdami"!

Zobacz wideo

"Taniec z Gwiazdami". Reni Jusis woli spokojniejszego partnera

Nie poznała go jeszcze Reni Jusis. W trakcie sesji zdjęciowej promującej nowy sezon została zapytana, o to, z kim chciałaby tańczyć.

Kiedy zgodziłam się przyjąć zaproszenie do "Tańca z gwiazdami", poprosiłam, żeby mój partner był bardzo łagodny i żeby przypadkiem nie upodobał sobie na mnie krzyczeć - powiedziała.

Potem jednak dowiedziała się, że to raczej niemożliwe, gdyż wszyscy tancerze z programu krzyczą:

Mam nadzieję, że to był jakiś żart - dodała.
 

Jej słowa nabierają nowego znaczenia, jeśli skupimy się na życiu prywatnym gwiazdy. Piosenkarka kilka miesięcy temu rozwiodła się ze swoim mężem, piosenkarzem Tomaszem Makowieckim. Byli małżeństwem 11 lat, doczekali się dwójki dzieci. Mają 7-letnią córkę Gaję i 9-letniego syna Teofila. Nie zdradzili jednak przyczyny swojego rozstania, choć mówiło się, że kryzys między nimi pojawił się, gdy piosenkarka wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Jednak śmiało można uznać, że zgodziła się na udział w show, żeby poradzić sobie ze sprawami osobistymi. Taniec może pomóc jej uwierzyć w siebie, tak jak to było 13 lat temu w przypadku Kingi Rusin. Przeczytacie o tym TUTAJ.

 

Jak myślicie? Który tancerz najbardziej by do niej pasował?

AW