Joanna Krupa świętuje rocznicę ślubu. Pochwaliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z ceremonii. Suknia ślubna skromna, ale zjawiskowa

Joanna Krupa świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji pochwaliła się wyjątkowymi zdjęciami.

Kilka miesięcy temu, a dokładnie w Dzień Matki, Joanna Krupa ogłosiła, że już niebawem zostanie mamą. Modelka jest aktualnie w 26. tygodniu ciąży i widać, że oczekiwanie na pierwsze dziecko sprawia jej mnóstwo radości. Tak samo, jak jej mężowi! Dodatkowo, Krupa i Douglas świętowali właśnie pierwszą rocznicę swojego ślubu. Jak ten czas leci!

Joanna Krupa świętowała pierwszą rocznicę ślubu

Celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcia ze swojego ślubu. Widzimy, że odbył się on w pięknym i klimatycznym kościele. Nowożeńcy nie mogli oderwać od siebie wzorku i wyglądali na naprawdę szczęśliwych. Joanna postawiła na prostą i skromną suknię ślubną. Dosyć głęboki dekolt podkreślał jej ramiona, a dopasowana kreacja pięknie eksponowała jej figurę.

Rok temu powiedzieliśmy "tak". Kocham Cię - napisała w poście Krupa.

Zdjęcia skomentował sam Dawid Woliński, który jest bliskim przyjacielem modelki. Stwierdził, że było to wyjątkowe wydarzenie.

To było najlepsze wesele na świecie. Wszystkiego dobrego, moi kochani przyjaciele.

Obserwatorzy Joanny złożyli młodemu małżeństwu życzenia z okazji rocznicy.

Przyjemnie ogląda się zakochanych, pięknych ludzi. Wszystkiego najpiękniejszego w rocznicę ślubu.
Dużo miłości i szczęścia na następne lata!
Jeszcze więcej rocznic!

Joanna Krupa świętowała pierwszą rocznicę ślubu, a już niedługo zostanie mamą. Modelka na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży. Pokazała nawet nagranie z USG:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: