Joanna Krupa wybrała już imiona dla dziecka? Trzeba przyznać, że dość... niecodzienne

Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą pierwszego dziecka. Jak donosi "Flesz", modelka i jej mąż wybrali już ponoć niecodzienne imiona dla swojej pociechy.

Nie jest tajemnicą, że Joanna Krupa lubi życie w blasku fleszy. Nie przeszkadza jej to nawet w przypadku życia prywatnego. W końcu to sama gwiazda poinformowała o swojej pierwszej ciąży w studiu "Dzień dobry TVN" 26 maja, czyli w Dzień Matki. Celebrytka na bieżąco informuje również o przebiegu ciąży na Instagramie oraz w udzielonych wywiadach. Przypomnijmy, że w jednym z nich zdradziła, że po porodzie zamieszka z nią opiekunka, aby ona sama mogła się wyspać. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz również nagranie USG, które pokazała Joanna Krupa:

Zobacz wideo

Joanna Krupa wybrała imię dla dziecka

Jak donosi magazyn "Flesz", Joanna i jej mąż Douglas wybrali już imię dla pierwszego dziecka. Oczywiście, jak na gwiazdę przystało, imiona są nietypowe i dosyć interesujące. Póki co, przyszli rodzice nie znają płci dziecka, dlatego przygotowali się na każdą ewentualność.

Joasia i Douglas długo się zastanawiali nad imieniem. Wreszcie zdecydowali, że jeśli będzie to chłopak, nazwą go James Dean, a jeżeli dziewczynka, to Amelie-Rose lub Sophia-Grace - mówi znajomy gwiazdy w rozmowie z "Fleszem".
 

Co myślicie o wyborze Krupy? Podobają się Wam te imiona?

KB

Więcej o: