Joanna Krupa planuje już życie po porodzie. Dzieckiem będzie zajmować się opiekunka, by ona "mogła się wyspać"

Joanna Krupa już niedługo zostanie mamą swojego pierwszego dziecka. Z tej okazji, udzieliła wywiadu magazynowi "Gala" i opowiedziała o swoich najbliższych planach.

Joanna Krupa zdecydowanie należy do osób, które nie mają problemu z tym, aby opowiadać publicznie o swoim życiu prywatnym. Przypomnijmy, że kiedy gwiazda pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN" 26 maja, czyli w Dzień Matki, poinformowała prowadzących oraz widzów programu, że jest w ciąży. Od tamtej pory regularnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami z brzuszkiem, a także zaczęła udzielać wywiadów na temat ciąży.

Zobacz również, jak Joanna Krupa pokazała nagranie z USG

Zobacz wideo

Joanna Krupa opowiada o ciąży

Gwiazda udzieliła wywiadu dla magazynu "Gala", w którym opowiedziała o swojej ciąży i obawach z tym związanych. Dowiedzieliśmy się, że dziecko na pewno przyjdzie na świat w USA, jednak Krupa wciąż ma wątpliwości co do porodu, ponieważ boi się naturalnej metody. Zwierzyła się również, że chciałaby karmić piersią, ale... nie lubi, kiedy ktoś dotyka jej piersi. Więcej na temat wywiadu pisaliśmy TUTAJ.

Joanna opowiedziała jeszcze jedną ciekawą rzecz, która zwróciła uwagę mediów. Mianowicie wspomniała, że po porodzie dziecka z nią i z jej mężem zamieszka opiekunka, aby gwiazda mogła się wysypiać.

Przez trzy pierwsze miesiące będzie z nami mieszkała doświadczona opiekunka. Po to, żebym mogła się wyspać i nie musiała martwić, że nie usłyszę płaczu dziecka.

A Wy, co sądzicie o decyzji modelki? Postępuje słusznie?

KB

Więcej o: