Joanna Krupa na planie "Top Model" pojawiła się w błyszczącej mini. Obcisła kreacja podkreśliła jej ciążowe krągłości. Wygląda kwitnąco

Joanna Krupa spodziewa się pierwszego dziecka. W ciąży czuje się bardzo dobrze i nie rezygnuje z aktywności zawodowej.

Joanna Krupa w Dzień Matki ogłosiła, że zostanie mamą. Zdecydowała się na ten krok, gdyż uznała, że wreszcie trafiła na mężczyznę, z którym chce założyć rodzinę. Od tego momentu regularnie informuje fanów o tym, jak się czuje i pokazuje na Instagramie powiększający się brzuch. Modelka nie zrezygnowała z pracy zawodowej i ostatnio pojawiła się na planie "Top Model" i pokazie MMC. Widać, że ciąża jej służy.

Joanna Krupa pokazała nagranie z USG:

Zobacz wideo

Joanna Krupa w ciąży na pokazie MMC

Przyszła mama miała na sobie krótką błyszczącą sukienkę z długimi prześwitującymi rękawami. Czarny materiał przeszyty był złotymi i zielonymi nićmi. Kreacja odsłaniała jej zgrabne nogi oraz podkreśliła dekolt. Całość uzupełniły czarne szpilki.

Obcisły materiał wyeksponował powiększający się brzuch modelki. Niedawno wyznała, że jest już w 5. miesiącu ciąży. Łatwo więc obliczyć, że dziecko pojawi się na świecie jesienią, mniej więcej na przełomie października i listopada. Musimy przyznać, że przyszła mama wygląda pięknie, a ten stan jej służy. Zgadzacie się z nami?

AW

Więcej o: