Joanna Krupa chwali się coraz większym brzuchem: Rośnie. Jacob Kosel domyśla się, jakiej płci będzie jej dziecko. Jego argumenty mają sens

Joanna Krupa pod koniec maja ogłosiła, że zostanie mamą. Od tego czasu na jej Instagramie pojawiają się co chwila nowe zdjęcia, na których pokazuje powiększające się ciążowe krągłości. Jacob Kosel, który wziął udział w programie "Top Model", jest pewien, że jurorka urodzi syna. Dlaczego?
Zobacz wideo

26 maja w "Dzień Dobry TVN"Joanna Krupa podzieliła się z widzami informacją, że jest w ciąży. Uznała, że jej mąż, Douglas Nunes, którego poślubiła w zeszłym roku, jest jej wymarzonym partnerem i to właśnie z nim chce mieć dzieci. Modelka doskonale się czuje, a na jej profilu na Instagramie pojawiają się posty, w których pokazuje fragmenty z życia przyszłej mamy.

Zobacz też:  Joanna Krupa z coraz większym brzuszkiem biega na bieżni. Nagranie skomentował Romain. Szybko weszli w dyskusję

Joanna Krupa spodziewa się dziecka

Po raz kolejny odsłoniła brzuch i pochwaliła się, że z każdym dniem jest coraz większy.

Brzuch rośnie - napisała.

Jej fani ponownie składają jej gratulacje i zostawiają pod jej adresem wiele komplementów. Piszą, że wygląda kwitnąco, a ciąża jej służy.

Pięknie wyglądasz Joasiu.
Zważając na to, jak dobrą jest pani osobą, jestem pewna, że będzie pani wspaniałą mamą. Całym sercem wspieram i podziwiam!
Naturalne piękno. Gratuluję urody - zachwycają się.

Joanna Krupa urodzi syna?

Pojawiają się także pierwsze przypuszczenia co do płci dziecka Krupy. Jacob Kosel, który pojawił się w 5. edycji programu "Top Model", nie ma wątpliwości, że modelka urodzi syna. Tłumaczył to tym, że niedawno spotkać się z jurorką i był pod wrażeniem tego, jak świetnie wygląda.

Spotkałem się z Joanną. Powiem wam, że ten brzuszek już taki jest zaokrąglony. Bardzo się cieszę, że ona jest szczęśliwa. Ona czekała na tą ciążę. Jest szczęśliwa, pięknie wygląda. Mówi się, że to córka zabiera urodę matce. Więc chyba będzie syn - mówił w rozmowie z Jastrząbpost.pl.

Zgadzacie się z jego teorią?

AW

Więcej o: