Joanna Krupa chwali się ciążowymi krągłościami. Jej brzuch z każdym dniem jest coraz większy. Internauci: Pięknie wyglądasz

Joanna Krupa kilka dni temu ogłosiła, że po raz pierwszy zostanie mamą. Teraz pokazała na Instagramie nowe zdjęcie, na którym chwali się ciążowymi krągłościami.
Zobacz wideo

Joanna Krupa, która długo nie mogła zdecydować się na dziecko, jest w ciąży. Radosną nowinę ogłosiła najpierw w "Dzień Dobry TVN", a później na Instagramie. Dodała wtedy zdjęcie, na którym trzyma test ciążowy. Od tego momentu chętnie dzieli się z fanami, jak przeżywa ten wyjątkowy stan.

Zobacz: Joanna Krupa jest w ciąży! Nowiną pochwaliła się w "DDTVN". Zdradziła, jak poinformowała o tym męża. Nie obyło się bez szpilki dla Zago

Joanna Krupa pokazała ciążowe krągłości

Teraz na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym odsłoniła brzuch. Widać, że nie jest już całkowicie płaski i pojawiają się pomału ciążowe krągłości. Modelka pozwoliła sobie na mały żart:

Rano brzuszek malutki, a przyjdzie wieczór, to wielki haha - napisała.
 

W komentarzach internauci gratulują jej tego, że niedługo zostanie po raz pierwszy mamą. Komplementują też jej wygląd i uważają, że ciąża jej służy:

Pięknie pani wygląda. Gratulacje.
Bardzo się cieszę Waszym szczęściem i gratuluję, że zostaniecie rodzicami! Pięknie wyglądasz.
Ciąża Ci służy - piszą.

Joanna Krupa do tej pory jednak nie zdradziła, w którym jest miesiącu. Jednak, sądząc po jej krągłościach, można śmiało stwierdzić, że to początek ciąży. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

AW