Joanna Krupa z coraz większym brzuszkiem biega na bieżni. Nagranie skomentował Romain. Szybko weszli w dyskusję

Joanna Krupa niedawno ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Od tego momentu na jej profilu na Instagramie regularnie pojawiają się materiały, na których prezentuje ciążowe kształty.
Zobacz wideo

Joanna Krupa w "Dzień Dobry TVN" po raz pierwszy wyznała, że zostanie mamą. Później dodała zdjęcie na Instagramie, na którym trzymała w dłoni test ciążowy. Teraz pokazała, że nie zamierza rezygnować z aktywności fizycznej, a pojawiające się ciążowe krągłości nie przeszkadzają jej w dbaniu o formę.

Zobacz też:  Joanna Krupa chwali się ciążowymi krągłościami. Jej brzuch z każdym dniem jest coraz większy. Internauci: Pięknie wyglądasz

Joanna Krupa na bieżni

Modelka udostępniła na profilu nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak trenuje na bieżni. Uwagę przyciąga jej odkryty brzuch, który z każdym dniem jest coraz większy.

Mały trening nigdy nie zaszkodzi, chyba że lekarz zaleci inaczej #motywacja - napisała.
 

Post skomentował były mąż Krupy, Romain Zago, z którym rozwiodła się w 2017 roku.

Spróbuj jeszcze raz skasować mój komentarz przez pomyłkę, a powiem światu, że twój brzuch jest efektem picia piwa z Polski - zażartował.

Na to Krupa odpisała rozbawiona:

To nie od piwa, ale od wódki. 

Romain po raz kolejny pogratulował jej ciąży oraz życzył wszystkiego dobrego. Jak widać, niektórzy potrafią rozstać się z klasą!

AW

Więcej o: