Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała brzuch 7 tygodni po ciąży. Szybko wróciła do formy

Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po urodzeniu syna już wróciła do świetnej formy. Na InstaStories pokazała swój umięśniony brzuch.

Na początku czerwca Anita i Adrian, którzy poznali się w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", po raz pierwszy zostali rodzicami. Od prawie dwóch miesięcy jest z nimi syn, któremu nadali imię Jerzy. Tancerka po porodzie szybko wróciła do uprawiania sportu. Efektami swojej pracy pochwaliła się na Instagramie.

Uczestnicy "ślubu od pierwszego wejrzenia" na walentynki pojechali do Aten. Tam spędzili też podróż poślubną! Zobacz:

Zobacz wideo

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita wróciła do formy

Dodała nagranie z siłowni. Wybrała się tam późną nocą, a dodany na ujęciu zegar wskazywał godzinę 23:36. Najwidoczniej dopiero o tej porze, kiedy Jerzyk spał, a Adrian mógł się nim zaopiekować, pozwoliła sobie na chwilę tylko dla siebie.

Po 7 tygodniach - poinformowała swoich fanów.

Jak widać po jej umięśnionym brzuchu, Anita nie próżnuje i się nie oszczędza. Jednak jak wiemy, już 13 dni po porodzie wróciła do tańca. Pod kontrolą lekarza i zgodnie ze swoimi możliwościami trenowała do pokazu tanecznego, w którym wzięła udział ze swoją grupą. Nie ukrywała, że sprawiło jej to wiele radości. W tym czasie mogła liczyć oczywiście na pomoc najbliższych, którzy przy okazji mocno wspierali ją w spełnianiu marzeń.

Anicie do powrotu do formy bez wątpienia pom24966913ogło też to, że niewiele przytyła podczas ciąży. Jak zdradziła w rozmowie z Plotkiem, przybrała jedynie 7 kg. 6 kg straciła zaraz po wyjściu ze szpitala. Więcej przeczytacie TUTAJ.

AW