Małgorzata Rozenek w kombinezonie od Evy Minge. Taki sam ma też Melania Trump! Projektantka twierdzi, że Donald na widok kreacji padł z wrażenia

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się w poniedziałek w "Dzień Dobry TVN". Miała na sobie kombinezon zaprojektowany przez Evę Mingę. Okazuje się, że ma go też Melania Trump.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan w poniedziałek gościła w studiu "Dzień Dobry TVN", gdzie razem z Alżbetą Leńską i Magdaleną Chorzewską rozmawiały o samodzielnym wysyłaniu dzieci na wakacje. Prezenterka wybrała z tej okazji  pomarańczowy kombinezon w różnokolorowe paski. Zaprojektowała go Eva Minge, która pochwaliła się, że taki sam ma w swojej szafie żona prezydenta USA, czyli Melania Trump.

Małgorzata Rozenek w takim samym kombinezonie jak Melania Trump

O tym, że pierwsza dama ma identyczny projekt jak Rozenek poinformowała projektantka. Dodała komentarz pod jej zdjęciem:

Kochana jest moc, zielony ma sama Melania - napisała.

Rozenek pochwaliła publicznie jej kreację oraz podziękowała:

Piękny kombinezon. Dziękuję w imieniu swoim i Melanii.

Po czym Minge wyznała, że:

Trump padł z wrażenia jak zobaczył.

Także Małgosia zebrała mnóstwo komplementów. Internauci uznali, że wygląda w nim świetnie. Ich zdaniem po raz kolejny udowodniła, że ma wiele klasy i zawsze wygląda nienagannie.

Jak ja bym chciała tak wyglądać.
Pani Małgosia jak zwykle wygląda olśniewająco.
Pięknie pani wygląda, kobieta z klasą - jak zawsze. Kreacja przepiękna - chwalą.

A Wam jak się podoba?

AW

Więcej o: