Agata z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę. Pochwaliła się nią na Instagramie. Internauci komplementują: Bardzo ładnie wyglądasz

Agata z 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" pochwaliła się nową fryzurą. Zdecydowała się nieco skrócić włosy.
Zobacz wideo

Agata w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" szybko podbiła serce jednego z rolników. Łukasz zakochał się w niej już podczas pierwszego ich spotkania. Nie ukrywał swojego uczucia do niej. Podziękował pozostałym dwóm uczestniczkom za udział w show. Ich związek bardzo szybko się rozwijał. Przed kamerami poprosił ją o rękę. Miał być ślub, ale niestety wszystko wskazuje na to, że doszło do ich rozstania.

Zobacz:  "Rolnik szuka żony". Agata nie jest już z Łukaszem? Jej wpis nie pozostawia złudzeń. Co więcej, zmieniła fryzurę. Czy to zapowiedź nowego rozdziału w życiu?

Agata z "Rolnika..." zmieniła fryzurę

Choć oficjalnie nie odnieśli się do tych doniesień, to z ich profili zniknęły wspólne zdjęcia, a oni od jakiegoś czasu nie pojawiają się nigdzie razem. Internauci próbują się dowiedzieć prawdy od Agaty, jednak ta nie zamierza opowiadać im o swoich prywatnych sprawach. Jednak często dodaje posty, w których pisze o zmianach i o tym, że po ciężkich chwilach wreszcie z nadzieją patrzy w przyszłość. Ostatnio chyba zaczęło jej wszystko układać, bo swoich fanów na Instagramie poinformowała, że jej życie nabrało nowych barw.

Moje życie przybrało kolor zielony, piękny kolor nadziei. Jestem wdzięczna za tę cnotę - napisała.

Agata zaprezentowała także nową fryzurę. Jakiś czas temu zdecydowała się na prostą grzywkę i ciemniejszy kolor włosów. Teraz odważyła się także nieco skrócić włosy. Sięgają one teraz delikatnie za ramiona. Ta zmiana przypadła do gustu internautom. Zostawiają wiele miłych słów pod adresem Agaty:

Pięknie Pani Agatko.
Bardzo ładnie wyglądasz.
Ale ładnie wyglądasz. Fryzura super - chwalą.
 

Jak widać Agata pogodziła się z przeszłością i z nadzieją patrzy w przyszłość.

AW