"Rolnik szuka żony". Uczestnik 1. edycji znowu zostanie ojcem. Jego żona w "PnŚ" zdradziła imię i płeć. Zachowanie Zawadzkiej może Was zdziwić

"Rolnik szuka żony". Paweł Szakiewicz po raz trzeci zostanie ojcem. Razem z żoną i dziećmi pojawił się w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie zdradzili imię i płeć dziecka. Marcelina Zawadzka podczas rozmowy z nimi zaliczyła kilka wpadek, za co spadła na nią krytyka.
Zobacz wideo

Paweł Szakiewicz pojawił się w 1. edycji programu "Rolnik szuka żony". Nie związał się z żadną z kandydatek. Rok po emisji odcinków poznał Martynę, która mieszkała niedaleko niego. Dzieliło ich zaledwie kilka kilometrów. Dziś są po ślubie i tworzą szczęśliwą rodzinę, która niedługo się powiększy. Teraz pojawili się w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie opowiedzieli o swoim życiu.

"Rolnik szuka żony". Paweł Szakiewicz znowu zostanie ojcem

Radosną nowinę najpierw przekazała przyszła mama, która dodała swoje zdjęcie z brzuchem na Facebooku. To będzie ich trzecie dziecko, Paweł i Martyna wychowują 5-letniego Jasia i rocznego Stasia. Dziecko pojawi się na świecie po wakacjach. 

Wiosnę 2019 zaczynamy w powiększonym składzie. Znowu nie będę fit i trendy na lato ! #akuku #niespodzianka - napisała.

W "Pytaniu na Śniadanie" niechcący wyrwało się Martynie, że będą mieli córkę Tosię.

"Pytanie na Śniadanie". Wpadki Marceliny Zawadzkiej

Z tej okazji zostali zaproszeni przez TVP2. Już na wstępie Marcelina Zawadzka zaliczyła poważną wpadkę. Pomyliła imię żony rolnika. Na szczęście szybko poprawił ją Tomasz Wolny.

Jest z nami Marta Szakiewicz - powiedziała.

Później nie było lepiej. W ogóle nie wiedziała, jak poznali się jej goście. Była przekonana, że stało się to w programie i Martyna napisała list do bohatera 1. edycji. Od razu wszyscy zaczęli zaprzeczać i mówić, że tak nie było. Poddenerwowana Marcelina próbowała się tłumaczyć:

To jak my mieliśmy w dokumentacji... - powiedziała.

Paweł Szakiewicz z rodziną w 'PnŚ'Paweł Szakiewicz z rodziną w 'PnŚ' Screen z TVP2/ Pytanie na Śniadanie

Jej wpadki szybko wyłapali widzowie. Uznali, że w dzisiejszym odcinku w ogóle nie była przygotowana i nie miała wiedzy na temat historii zaproszonych gości.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o: