Agata z programu "Rolnik szuka żony" w nowej fryzurze dziękuje fanom za wsparcie. Proszą ją o jedno: Uśmiechaj się tak zawsze

"Rolnik szuka żony". Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że związek Agaty i Łukasza należy do przeszłości. Była ukochana rolnika właśnie podziękowała fanom za wsparcie oraz miłe słowa, jakimi obdarzyli ją w trudnych chwilach.
Zobacz wideo

5. edycja programu "Rolnik szuka żony" była naprawdę emocjonująca. W programie narodziły się dwie pary, które deklarowały, że chcą dać sobie szansę. Co więcej, jedna z nich nawet się zaręczyła. Niestety, Grzegorz i Dorota jako pierwsi ogłosili rozstanie, a kilka miesięcy później także Agata dała do zrozumienia, że zerwała zaręczyny z Łukaszem. Do tej pory oficjalnie nie potwierdziła tej informacji, jednak podziękowała fanom za wsparcie w trudnych momentach.

Zobacz też:  "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy nowych uczestników. Działo się. "Ziemniaczany baron", najmłodszy bohater w historii programu i łzy Marty Manowskiej

"Rolnik szuka żony. Agata zaczyna nowy rozdział

Już od jakiegoś czasu domyślano się, że Agata i Łukasz nie są już razem. Kobieta usunęła wszystkie zdjęcia ze swojego profilu na Instagramie, później dodała bardzo wymowny tekst ulubionej piosenki, która opowiada o zerwaniu i jest jakby listem do byłego partnera. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Zmieniła także fryzurę, znacznie przyciemniła włosy i zrobiła prostą grzywkę. A jak wiadomo, wizyta u fryzjera często jest związana z nowym etapem w życiu. Zdecydowała się także zwrócić do fanów i dodała post skierowany do nich.

Dziękuję wszystkim za dobre słowa, okazane wsparcie, próbę zrozumienia. Dzięki Wam na mojej twarzy znowu pojawił się uśmiech. Jesteście wspaniali - napisała.
 

Internauci po raz kolejny zapewnili ją o tym, że mocno trzymają za nią kciuki i wierzą, że jeszcze znajdą miłość. Poprosili też, by codziennie się tak promiennie uśmiechała.

Uśmiechaj się tak zawsze.
Piękna jak zawsze. Trzymam kciuki.
Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło - komentują.

Po tym zdjęciu widać, że Agata czuje się szczęśliwa i już nie rozpacza po nieudanym związku z Łukaszem. My trzymamy kciuki, żeby znalazła prawdziwą miłość.

AW