"Rolnik szuka żony". Łukasz schudł już 12 kg. Nowa, smukła sylwetka to dopiero początek zmian

"Rolnik szuka żony". Łukasz Sędrowski z 5. edycji pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym jest znacznie chudszy. Pochwalił się, że schudł już 12 kilogramów.
Zobacz wideo

Łukasz bez wątpienia był tym uczestnikiem 5. edycji programu "Rolnik szuka żony", który wzbudził najwięcej kontrowersji. Widzowie doskonale pamiętają, co się wydarzyło między nim, Pauliną i Agatą, w której rolnik zakochał się od pierwszego wejrzenia. Jednak mimo to dawał nadzieje drugiej uczestniczce, co wykrzyczała mu głośno, gdy poprosił ją o opuszczenie jego gospodarstwa.

Zobacz:  "Rolnik szuka żony". Paulina wygarnęła Łukaszowi: "Nie masz jaj po prostu". Rolnik zaapelował do mężczyzn

"Rolnik szuka żony". Łukasz schudł 12 kg

'Rolnik szuka żony''Rolnik szuka żony' AKPA

Choć od zakończenia programu minęło już kilka miesięcy, to fani programu nadal śledzą losy Łukasza i Agaty, którzy zaręczyli się podczas nagrań. Oni chronią swojej prywatności, jednak od czasu do czasu publikują coś w mediach społecznościowych. Ostatnio rolnik pochwalił się, że znacznie schudł.

Minus 12 kilogramów, a to dopiero początek - napisał.
 

Na zdjęciu jest uśmiechnięty i widać, że bardzo się cieszy z osiągniętego sukcesu. Jego spadek wagi zrobił wrażenie także na fanach, którzy gratulują mu silnej woli i nowej sylwetki. Zapewniają też, że trzymają kciuki za jego dalszą walkę z kilogramami:

Brawo!
Trzymam kciuki za to, żeby kolejne kilogramy szybko znikły.
Tak trzymaj - wspierają go.

Niektórzy zwrócili też uwagę na tatuaże na rękach Łukasza, których nie miał w programie. Nie odpowiedział jednak, ale zdaniem internautów są to specjalne rękawy lub koszulka.

Musimy przyznać, że 12 kilogramów to całkiem sporo. Jesteśmy ciekawi dalszych efektów.

AW