"Rolnik szuka żony". Łukasz brutalnie zerwał z Pauliną, widzowie oburzeni jego zachowaniem. "Zrobił sobie jaja"

"Rolnik szuka żony". W ostatnim programie padły ostre słowa, a między Łukaszem i Pauliną doszło do trudnej rozmowy. Po tym, jak rolnik odesłał sympatyczną dziewczynę z kwitkiem, widzowie nie pozostawili na nim suchej nitki.

Ostatni odcinek "Rolnik szuka żony", a zwłaszcza wątek Łukasza, który podziękował Paulinie za udział w programie, oburzył widzów show.

Rolnik zarzucił Paulinie, że brzydko się zachowała nazywając, go hipokrytą, kiedy ta uznała, że dawał jej nadzieje, a ostatecznie wybrał Agatę. Internauci jednak bronili zranionej dziewczyny i to zachowanie Łukasza nazwali karygodnym. 

 

"Rolnik szuka żony". Na Łukasza wylała się fala hejtu

Łukasz już po emisji poprzednich odcinków był najmniej lubianą postacią programu. Wszystko przez to, że rolnik razem z Agatą wykorzystywał i poniżał Paulinę

Teraz po tym, jak odesłał Paulinę z kwitkiem i nazwał ją zawistną, jego wizerunek z pewnością się nie poprawi. Dowodem na to są komentarze oburzonych całą sytuacją widzów na oficjalnym fanpage'u programu. 

Internauci nie zostawili na Łukaszu suchej nitki.

Łukasz to toksyczny osobnik. Ta Agata też ucieknie. Tak nimi manipulował, napuszczał na siebie, żeby się nie zgadały. Paulinę potraktował strasznie chociaż nie darzę jej sympatią, to uważam, że powinien przeprosić ją publicznie, ale nie zwykłym PRZEPRASZAM.
Łukasz bardzo nieładnie postąpił z Pauliną, dawał jej złudną nadzieję, a potem był zdziwiony jej reakcją... A co miała niby zrobić? Odejść z uśmiechem na twarzy, podziękować mu, że ją odrzucił? Albo może zapytać czy by nie zostali przyjaciółmi? Dziewczyna zachowała się normalnie, była zaangażowana emocjonalnie w tą relację, a ten jeszcze na nią naskakuje... A po randce już przytulanki z Agatą... żenada.
Powinien od razu podziękować wszystkim kandydatkom, bo od początku wiedział, z kim będzie. A nie, trzymał do końca Paulinę, nie wiadomo po co.
Zrobił sobie jaja z uczuć Pauliny.
Czekam i miałam nadzieję, że Paulina go zbeszta przed całą Polską - czytamy pod postem. 

Pojawiło się też wiele uwag do samych producentów. Widzowie byli również niezadowoleni, że lwia część komentarzy ich została usunięta przez moderatorów fanpage'a. 

Zamiast usuwać posty, trzeba było usunąć tego pana z programu. Bo bardzo nieludzko się zachowuje. Delikatnie rzecz ujmując.
To się nie powinno wydarzyć, wstyd że pozwoliliście na takie potraktowanie tej dziewczyny.
Na pewno kolejnej edycji nie obejrzę. Jak produkcja programu mogła pozwolić na taką manipulację drugim człowiekiem?
Dajcie jakiś dowód na to, że to Łukasz naobiecywał Paulinie poza kamerami, a nie że to ona sobie coś uroiła - apelowali widzowie. 

A wy, co myślicie o zachowaniu Łukasza?

AG