Joanna Koroniewska bardzo rzadko pokazuje córki, ale tym razem zrobiła wyjątek. "Największą radość daje mi ich obecność"

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą dwóch córek. Bardzo mocno chroni ich prywatność, ale ostatnio postanowiła zrobić wyjątek.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor doczekali się już dwóch córek, Janiny i Helenki. Choć dziewczynki są oczkiem w głowie rodziców, to oni do tej pory nie pokazali jeszcze ich twarzy. I w pełni to rozumiemy, każdy ma przecież do tego prawo. Ale całkiem niedawno to Joanna Koroniewska pochwaliła się uroczym zdjęciem dziewczynek na Instagramie.

Zobacz wideo

Joanna Koroniewska z córkami 

Tym razem oczywiście Joasia także nie pokazała twarzy swoich córek, ale sama fotografia jest naprawdę piękna. Helenka i Janina tulą się do mamy, a ona z okazji Dnia Matki napisała: 

Mój najważniejszy dzień w roku. Praca pracą, ale to co daje mi największą radość i satysfakcję, to ICH obecność. Moich dzieci. Zawsze i wszędzie. Ich bezwarunkowa MIŁOŚĆ. Najważniejsza rola w moim życiu to rola MAMY. Wszystkie Mamusie całuję i chociaż z każdym rokiem zastanawiam się, jakie byłoby to piękne, aby cofnąć czas, to wiem i czuję Mamo, że nadal jesteś wśród nas i na pewno się nami, tam z góry opiekujesz.
 

Cudowne słowa, prawda? Miłość matki do córek jest bezwarunkowa. Patrząc na Joasię i jej dziewczynki, nie mamy co do tego żadnych wątpliwości. 

DH