Koroniewska pochwaliła się zdjęciem bez makijażu. Fani są pod wrażeniem, my również. "I te cudne zmarszczki od uśmiechów. Piękna, naturalna"

Joanna Koroniewska wkrótce skończy 40 lat. Aktorka nie przejmuje się upływającym czasem. Pochwaliła się właśnie zdjęciem bez makijażu. W naturalnym wydaniu wygląda obłędnie.

Joanna Koroniewska jest niezwykle aktywną na Instagramie. Aktorka często publikuje prywatne zdjęcia i zdradza fankom sekrety perfekcyjnego wyglądu. Internauci cenią ją przede wszystkim za dystans i szczerość. Zresztą wystarczy spojrzeć na jej ostatnie zdjęcie. Żona Macieja Dowbora pokazała się bez grama makijażu.

Zobacz wideo

Małgorzata Koroniewska bez makijażu

Koroniewska często w wywiadach mówi, że swój uśmiech i pogodę ducha zawdzięcza zdrowemu i aktywnemu trybowi życia. Joasia każdą wolną chwilę spędza na bieganiu i ćwiczeniach, stara się też zdrowo odżywiać. Kiedy nie musi iść na branżowe imprezy zupełnie rezygnuje też z makijażu. Aktorka pochwaliła się właśnie, że wkrótce kończy 40 lat. Pokazała się też całkowicie saute.

Jak ten czas szybko leci. I nie widzę tego JUŻ TYLKO po dzieciach. DOKŁADNIE za kilka dni przejdę kolejną magiczną urodzinową liczbę, ale nie wiem jak to możliwe, że czuję się młodsza i młodsza. Nigdy nie byłam aż taką optymistką, ale co tam, mówią, że człowiek na starość dziecinnieje - napisała Koroniewska.
 

Fani zachwycili się naturalnym wyglądem aktorki. Zwrócili uwagę na to, że zmarszczki dodają jej uroku.

Wyglądasz świetnie w takiej wersji.
Mogłabyś wszystko sobie poprawić, a tu co widzimy? Piękna! Naturalna! Swoje włosy, swoje zęby, swoje rzęsy i te cudne Twoje "zmarszczki " powstałe od uśmiechów ze szczęścia! - napisali zachwyceni internauci.

Przychylamy się do tych opinii. Joasia, gratulujemy odwagi!

AD

Więcej o: