Socha i Koroniewska pojechały do Włoch. Towarzyszyły im inne polskie gwiazdy. Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Małgorzata Socha pochwaliła się na swoim Instagramie fantastycznymi zdjęciami z Włoch. Uwagę przyciąga zwłaszcza jedno, to na którym aktorka "Przyjaciółek" pozuje w towarzystwie Joanny Koroniewskiej, Karoliny Ferenstein-Kraśko oraz Łukasza Jemioła.
Zobacz wideo

W dniach od 15 do 18 maja odbył się legendarny włoski wyścig - Mille Miglia, podczas którego można podziwiać piękne i klasyczne auta. Z tej okazji w Brescii na północy Włoch spotkała się śmietanka polskiego show-biznesu: Małgorzata Socha, Joanna Koroniewska, Gosia Baczyńska, Dawid Woliński, Łukasz Jemioł, Piotr Kraśko oraz żona tego ostatniego - Karolina Ferenstein-Kraśko. 

Polscy artyści świetnie bawili się podczas całego wydarzenia, co widać na zdjęciach, które publikowali na swoich Instagramach. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza selfie które pojawiło się na koncie Małgorzaty Sochy. Aktorka pozuje na nim u boku Joanny Koroniewskiej, Piotra Kraśko, Karoliny Ferenstein-Kraśko oraz Łukasza Jemioła. 

Buongiorno! Włoski weekend - napisała pod fotografią Socha.
 

Oprócz tego gwiazda "Przyjaciółek" pochwaliła się innymi zdjęciami, na których widać jej przyjaciół, a tłem są zabytkowe samochody. Tylko spójrzcie na te cacka.

AG 

Więcej o: