Gimper jest prawie pewny swojej wygranej w "Tańcu z Gwiazdami". Już wie na co przeznaczy nagrodę

Gimper ku zaskoczeniu wielu znalazł się w finale "Tańca z Gwiazdami". Uczestnik ma spore nadzieję na wygraną. W rozmowie z "Faktem" zdradził, co zrobi z nagrodą.
Zobacz wideo

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się do końca. W piątek 17 maja odbędzie się finał, w którym o Kryształową Kulę będą walczyć Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz Działowy, znany jako Gimper, i Natalia Głębocka.

"Taniec z Gwiazdami". Na co Gimper wyda nagrodę?

Bez wątpienia jest o co walczyć. Oprócz statuetki zwycięzcy otrzymują nagrodę pieniężną. Wynosi ona 100 tys. zł dla gwiazdy oraz 50 tys. zł dla tancerza. Faworytką raczej jest niewidoma biegaczka, jednak jej rywal nie traci nadziei. Już nawet wie, na co przeznaczyłby pieniądze. W swoich planach ujął przeciwniczkę, którą chciałby wesprzeć.

Jeśli faktycznie uda się wygrać, to tak tego nie zostawię. Będę chciał Asię w pewien sposób uhonorować. Chciałbym, żeby moja ewentualna wygrana przysłużyła się czemuś dobremu, ale nie chcę zdradzać, co dokładnie planuję - wyznał w rozmowie z Faktem.

Biorąc pod uwagę zasięgi Gimpera i liczbę jego fanów, zwycięstwo youtubera jest prawdopodobne. Przypomnijmy, że niedawno apelował do nich, żeby oddawali na nich głosy. Na YouTubie poprosił swoich widzów o wysyłanie SMS-ów, a w zamian obiecał, że odblokuje ich na facebookowej grupie "Hajsownicy" oraz nagra diss na jurorów. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

"Taniec z Gwiazdami". Co gwiazdy zrobiły z zarobionymi pieniędzmi?

Każdy ze zwycięzców miał swoje plany na to, co zrobi z wygraną. Beata Tadla, która zajęła 1. miejsce w poprzedniej edycji, pojechała na wakacje z synem, a resztę kwoty ulokowała na koncie. Jej partner, Jan Kliment, również zaplanował urlop, a część kwoty przeznaczył na wsparcie schroniska dla zwierząt. Za to Natalia Schroeder, zwyciężczyni 7. edycji, mówiła, że wreszcie kupi sobie skrzypce elektryczne.

AW

Więcej o:
Komentarze (52)
Gimper jest prawie pewny swojej wygranej w "Tańcu z Gwiazdami". Już wie na co przeznaczy nagrodę
Zaloguj się
 • Gość: Julia

  Oceniono 24 razy 8

  Jeśli on wygra to znaczy, że Taniec z gwiazdami definitywnie się skończył.

 • Gość: Jelly

  Oceniono 14 razy 6

  Jak Gimpur wygra to nie mogę się doczekać bólu dupy tych wszystkich staruchów co wypisują komentarze

 • Gość: Lola

  Oceniono 14 razy 4

  Jeżeli Gimper wygra ten co nie umie tańczyć to koniec programu taniec z gwiazdami

 • Gość: Weronka

  Oceniono 3 razy 3

  Już procentowo trochę przewaga zmalała wtedy było 55 procent do 45 dla Joanny Mazur teraz 51 dla Gimpera a 49 dla Joanny Mazur Więc może bedą na nią głosować ponieważ ona jest niewidoma a on w finale nie powinien się znaleść teraz się liczy kto ma więcej fanów czy ktoś kto lepiej tańczy

 • Gość: mika

  Oceniono 11 razy 3

  Gimpur uważam że nie wygra bo porównując jego taniec i Joasi to on jest zero utrzymał się przez przypadek ,a teraz na siłę brnie wymuszając głosowanie

 • valla

  Oceniono 15 razy 3

  Kto w ogóle ogląda ten badziew

 • Gość: olio

  Oceniono 4 razy 2

  Boszsze, ten facet to porażka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX