Miss Polonia 2018 zaprezentowała na czerwonym dywanie nową fryzurę. My jednak woleliśmy ją w poprzedniej

Milena Sadowska pojawiła się w poniedziałek na pokazie mody Thecadess i zaprezentowała nową fryzurę. Miss Polonia 2018 zdecydowała się na grzywkę.
Zobacz wideo

Milena Sadowska została wybrana najpiękniejszą Polką w 2018 roku. Od dawna była wierna długim blond włosom, które są jej znakiem charakterystycznym. Jednak na wiosnę zdecydowała się na małą zmianę i odwiedziła fryzjera. Z salonu wyszła z delikatną grzywką.

Milena Sadowska odświeżyła wizerunek

Miss Polonia 2018 nową fryzurą pochwaliła się na poniedziałkowym pokazie mody. Oprócz tego zrezygnowała też z ulubionych prostych włosów i zakręciła loki. Na czerwonym dywanie pojawiła się w skąpej krótkiej sukience, eksponującej jej długie nogi i dekolt. Na nią zarzuciła biały płaszcz. Stylizację dopełniły sandały na obcasie oraz mała torebka. Nam jej nowa fryzura nie do końca się podoba. Zdecydowanie woleliśmy ją w długich prostych włosach.

Milena Sadowska na pokazie ThecadessMilena Sadowska na pokazie Thecadess KAPIF.pl

Milena to kolejna celebrytka, która w ostatnim czasie zdecydowała się na zmianę fryzury. Grzywkę zrobiła sobie także Anna Lewandowska, która zapewnia, że ją uwielbia i nie zamierza jej zapuszczać. Na ostre cięcie odważyły się za to Małgorzata Rozenek-Majdan, Ewa Chodakowska i Rozalia Mancewicz, których włosy sięgają teraz do ramion. Za to Marta Manowska zrezygnowała z ulubionego blondu i teraz ma ciemniejszy kolor.

A Wam jak się podoba Milena Sadowska w grzywce? Zgadzacie się z nami, że wcześniej było lepiej?

AW

Więcej o: