Justyna Żyła jest w stałym kontakcie z Piotrem Żyłą. Były mąż miał nawet wpływ na jej udział w "Tańcu z Gwiazdami". Nagły zwrot akcji?

Justyna Żyła zanim zdecydowała się zatańczyć na parkiecie "Tańca z gwiazdami" poprosiła o radę Piotra Żyłę. Gwiazda opowiedziała, że nadal mają kontakt, a były mąż ją wspiera.
Zobacz wideo

Justyna Żyła stała się znana za sprawą głośnego, medialnego rozstania ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Choć tuż po zakończeniu związku nie mieli dobrych relacji, to ostatecznie wzięli rozwód bez orzekania o winie i doszli do porozumienia w sprawie podziału majątku. Co więcej, były mąż gwiazdy może regularnie spotykać się z dziećmi.

Mamy kontakt. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Wstawiłam zdjęcie też szwagra na podium, bo bił życiówkę za życiówką. Ja naprawdę bardzo im kibicuje i podziwiam jako sportowców. Wszystko się układa i idzie w dobrym kierunku. Przede wszystkim dla dobra naszych dzieciaków" - zdradziła Justyna Żyła w rozmowie z Interią

Piotr Żyła pomaga Justynie w opiece nad dziećmi

Okazuje się, że Justyna konsultowała z Piotrem udział w "Tańcu z gwiazdami". Poprosiła go o pomoc w opiece nad dziećmi, kiedy ona będzie trenować choreografie do programu. 

Informowałam go, że istnieje taka opcja i pytałam, czy jest mi w stanie bardziej pomóc w opiece, jeśli chodzi o dzieciaki. Tak, tak, pomaga" - wyznała Interii.
 

Wygląda na to, że sprawy prywatne w rodzinie Żyłów uspokoiły się, a byli małżonkowie doszli do porozumienia.

JP

Więcej o: