Justin Bieber ma postanowienie dotyczące Seleny Gomez. Trzyma się go twardo od roku

Justin Bieber i Selena Gomez nie widzieli się od roku. Jak podają zagraniczne źródła, wokalista unika byłej dziewczyny, bo chce być lojalny wobec swojej żony.
Zobacz wideo

Justin Bieber od września 2018 jest mężem Hailey Baldwin. Para ma już na koncie pierwszą wspólną okładkę i to nie byle gdzie, bo w amerykańskim "Vogue'u". W obszernym wywiadzie piosenkarz i modelka opowiedzieli o łączącym ich uczuciu. Bieber wyznał, że jest w trakcie terapii, która ma mu pomóc uporać się z uzależnieniami od używek, depresją oraz brakiem zaufania do ludzi. Hailey w tym procesie jest dla niego nieocenionym wsparciem, co docenia zwłaszcza po burzliwym związku z Seleną Gomez.

Justin Bieber unika Seleny Gomez 

Selena była pierwszą, wielką miłością Justina. Kilka razy się rozstawali i wracali do siebie, by w końcu definitywnie zakończyć znajomość rok temu. Od tego czasu się nie widzieli i Justin chce by tak zostało, gdyż - jak donosi "Us Weekly" - spotkanie z byłą miłością mogłoby się źle skończyć, a Hailey nadal widzi w Selenie zagrożenie.

Justin trzyma się z dala od Seleny, bo chce być lojalny wobec Hailey. 

Trzeba przyznać, że to bardzo zdrowe podejście i wskazane nie tylko ze względu na dobro Justina i Hailey, ale także Seleny. Wokalistka we wrześniu minionego roku przeszła kolejne załamanie nerwowe i trafiła na terapię. W walce o zachowanie równowagi emocjonalnej spotkanie z byłym mogłoby jej tylko zaszkodzić. 

WJ