Justin Bieber z żoną na okładce "Vogue'a". Internauci bezlitośni wobec Hailey. Najciekawsze jednak jest ich wyznanie o seksie

Justin Bieber i Hailey Baldwin to gwiazdy marcowego wydania amerykańskiego "Vogue'a". W wywiadzie zakochani przyznali, że na seks zdecydowali się dopiero po ślubie.

Justin i Hailey Bieber w ostatnim czasie unikali mediów. Podczas gdy prasa rozpisywała się o ich ślubie, oni konsekwentnie milczeli. Plotki potwierdzili dopiero po kilku miesiącach, kiedy to Hailey oficjalnie zmieniła nazwisko na "Bieber" na swoim profilu na Instagramie. 

Teraz jednak postanowili udzielić obszernego wywiadu magazynowi "Vogue". Rozmowę okrasiła sesja wykonana przez Annie Leibovitz.

Justin Bieber i Hailey Baldwin w "Vogue"

 

Fani pary są zachwyceni zdjęciami. Nie brakuje jednak też takich, co bez ogródek krytykują tę sesję. Uwagi dotyczą przede wszystkim Hailey. 

Wygląda jak jego matka.
Ona wygląda bardziej męsko niż on. 
Oni oboje są tak piękni, a tutaj wyszli bardzo niekorzystnie. Justinowi dałabym jakieś osiemnaście lat, natomiast Hailey tutaj spokojnie trzydziestka.
Matka z synem - czytamy. 

Faktycznie, Hailey na powyższym zdjęciu wygląda poważnie, podczas gdy Bieber wygląda bardzo młodo (są w podobnym wieku). Najważniejsze jednak, czy tworzą zgraną parę. Bieber przyznał, że w przeszłości był na dnie, a Hailey pomogła mu się pozbierać.

Justin Bieber o seksie

To, co nas zaskoczyło w tym wywiadzie, to fakt, że Hailey i Justin z seksem wstrzymali się do ślubu. 24-latek wyznał, że gdy zaczął się umawiać z modelką, już od ponad roku żył w celibacie.

W efekcie Bóg obdarował mnie Hailey. Istnieją więc dodatkowe korzyści. Za dobre zachowanie dostaje się nagrodę - wyznał Bieber.

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>