Selena Gomez wreszcie odżyła po rozstaniu z Justinem Bieberem?Jej najnowsze zdjęcia z wakacji są najlepszym dowodem

Selena Gomez w październiku 2018 r. z powodu załamania nerwowego trafiła do szpitala psychiatrycznego. Teraz wydaje się, że nie rozpacza już za Justinem Bieberem.

Selena Gomez ma za sobą bardzo trudny czas. Gwiazda otwarcie przyznała się w mediach, że zmaga się z depresją. Na zły stan zdrowia wokalistki mógł mieć wpływ jej burzliwy związek z Bieberem, z którym była z wieloma przerwami od 2011 do 2018 roku.

Selena Gomez miała kryzys i trafiła do szpitala psychiatrycznego

Gomez w październiku ubiegłego roku zmagała się z załamaniem nerwowym i trafiła do szpitala psychiatrycznego. Na czas terapii wycofała się z życia publicznego i zniknęła z mediów społecznościowych. W tym czasie Bieber ogłosił, że wziął ślub z Hailey Baldwin, której oświadczył się trzy miesiące wcześniej.

ZOBACZ: Justin Bieber potwierdził ślub z Hailey. "Moja żona jest niesamowita". To nie koniec. Uwagę zwraca nazwa modelki na Instagramie

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że Selena ostatecznie doszła do siebie. Podobno spotyka się z Austinem Northem, 22-letnim aktorem, który występował w kilku disneyowskich produkcjach. Para miała bawić się razem podczas urlopu w grudniu minionego roku. Następnie byli widziani razem na noworocznej mszy w Los Angeles.

Selena odżyła na wakacjach z przyjaciółkami

Gwiazda obecnie wypoczywa na wyjeździe z przyjaciółkami. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia, na których widać, jak świetnie się bawi. To może oznaczać, że nareszcie odżyła i rozpoczęła nowy etap w życiu. 

Mamy nadzieję, że Selena już na długo pozostanie tak uśmiechnięta i szczęśliwa.

JP

Więcej o:
Komentarze (8)
Selena Gomez wreszcie odżyła po rozstaniu z Justinem Bieberem?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Serio? W każdym artykule o Selenie będą wzmianki o Bieberze? Niech ludzie wreszcie przestaną ją kojarzyć tylko z tego związku. To dawno jest skończone i chyba można ruszyć do przodu

 • Gość: Miszel

  Oceniono 2 razy 2

  Wyglada ladnie i zdrowo :)

 • Gość: A.

  Oceniono 1 raz -1

  Jakże mi ulżyło, że odżyła, czyli kolejne cudowne zmartwychwstanie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX