"Taniec z Gwiazdami". Poznaliśmy ostatniego uczestnika. Fani programu zachwyceni: Oj, będzie się działo

"Taniec z Gwiazdami". Produkcja zdradziła nazwisko kolejnego uczestnika 9. edycji programu. To aktor Sebastian Stankiewicz.
Zobacz wideo

Już 1 marca na antenie Polsatu zobaczymy kolejną edycję show "Taniec z Gwiazdami". Produkcja zdradziła już kilka nazwisk gwiazd, które pojawią się na parkiecie, jednak dalej nie znamy całej listy. Teraz zdradzili, że w programie weźmie udział aktor Sebastian Stankiewicz.

"Taniec z Gwiazdami". Sebastian Stankiewicz pojawi się w show

Ta informacja pojawiła się na oficjalnym profilu programu na Instagramie. Obok nagrania, na którym aktor tańczy, pojawił się wpis:

Jeden z najzabawniejszych polskich aktorów - Sebastian Stankiewicz. Jak tylko wszedł na sesję, rozbawił całą ekipę do łez. Od razu zaczął tańczyć swój układ z Las Vegas. Seba, szanujemy to. I czekamy na Twoje paso doble w @tanieczgwiazdami - napisali.

Widzowie mogą kojarzyć Stankiewicza z serialu komediowego "Ucho Prezesa", gdzie wciela się w postać syna pani Basi, oraz z show SNL. Oprócz tego pojawił się w m.in. "Diagnozie" czy "Singielce". Jest też członkiem Kabaretu na Koniec Świata.

 

Fani "TzG" są zachwyceni, że zobaczą go na parkiecie. Zostawili pod jego adresem wiele miłych słów:

Oj, będzie się działo.
Coś czuję, że to będzie śmieszek programu. Już nie mogę się tego doczekać.
Świetny aktor. Zobaczymy, jak sprawdzi się w roli tancerza - piszą.
 

Oprócz niego swój udział w show potwierdzili też: blogerka Tamara Gonzalez Perea znana jako "Macademian Girl", trener personalny Daniel "Qczaj" Kuczaj, Mister Polski 2017 Jakub Kucner, była tenisistka Agnieszka Radwańska, top modelka Anna Jagodzińska, była żona Piotra Żyły, Justyna Żyła, gwiazda disco polo Paweł Dudek, czyli Czadoman, żona Michała Wiśniewskiego, Dominika Tajner-Wiśniewska, niewidząca biegaczka Joanna Mazur, oraz policjant Białach z serialu "Policjantki i policjanci", Mariusz Węglowski.

Będziecie oglądać?

AW

Więcej o: