Wiosenna ramówka TVN. Wracają najlepsze programy, ale są też nowości. Wiemy, co będzie prawdziwym hitem!

W czwartek odbyła się konferencja TVN, na której zaprezentowano wiosenną ramówkę. Zobaczcie, co przygotowała dla Was stacja.

Już niedługo na antenie TVN ruszy wiosenna ramówka. Oferta stacji jest bogata - wrócą ulubione programy widzów, pojawią się też nowości. Zobaczymy m.in. serial "Szóstka" czy 2. sezon "Odwróconych". Jednak już czujemy, co będzie największym hitem.

Zobacz wideo

Zobacz też: Wiosenny spot TVN. Rozśpiewana Gessler skradła show, ale opinie internautów są mocno podzielone. "To na poważnie?"

TVN. Wiosenna ramówka - nowości

Program "Starsza pani musi fiknąć" niewątpliwie może być najciekawszą propozycją TVN-u. Polega na tym, że gwiazdy wraz ze swoimi mamami realizują ich ekstremalne bądź skryte marzenia. Osiem znanych osób, w tym Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski i Joanna Krupa, zabiorą swoich bliskich do odległych miejsc, gdzie czekają na nich wyzwania budzące skrajne emocje. Poczują oni lęk, ekscytację, ale nie zabranie też wzruszeń.

Uczestnicy będą mogli spędzić ze sobą czas, którego mają dla siebie za mało w codziennym życiu. Tych kilka wspólnie spędzonych dni pozwoli im pogłębić wzajemne relacje i powiedzieć sobie wszystko to, co dotychczas odkładali na później - podaje TVN.

Drugą produkcją, na którą czekają widzowie, jest 2. sezon serialu "Odwróceni". W obsadzie ponownie zobaczymy Roberta Więckiewicza i Artura Żmijewskiego. Będzie to historia, w której pojawią się też córki głównych bohaterów. Blacha i Paweł Sikora po latach nie utrzymywania ze sobą kontaktu, będą musieli ponownie ze sobą współpracować, by przeżyć. Obaj też doświadczą lęku o swoje dzieci. Pierwszy odcinek serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki" pojawi się w poniedziałek 18 lutego o 21:30. 

Wiosenna ramówka TVN 2019Wiosenna ramówka TVN 2019 Fot. Spot wizerunkowy TVN

Oprócz wymienionych pozycji, stacja zaproponuje widzom seriale: "Szóstka" w reż. Kingi Dębskiej oraz "Chyłka - Zaginięcie" na podstawie książki Remigiusza Mroza. W pierwszym z nich zostaną przedstawione losy trzech nieznajomych par, które zostają włączone do programu łańcuchowego przeszczepu nerki. Czy wystarczy im sił, żeby uratować życie drugiego człowieka? Dowiecie się w niedzielę 24 lutego o 21:30. Za to drugi pokazuje historię najlepszej karnistki w Polsce, która na sali sądowej nie ma sobie równych. Premiera w sobotę 23 lutego o 20:00.

TVN. Powrót ulubionych programów

Pod koniec lutego do ramówki wracają ulubione programy widzów m.in. serial "Diagnoza", do którego dołączy Maciej Stuhr (wtorek 19 lutego, 21:30), "MasterChef Junior" z Anną Starmach, Mateuszem Gesslerem i Michaelem Moran (niedziela 24 lutego, 20:00), "Kuchenne rewolucje" z Magdą Gessler (czwartek 21 lutego, 21:30) i program Kuby Wojewódzkiego (wtorek 22:30, 19:00).

Z niecierpliwością czekamy też na nową edycję programu "Agent-Gwiazdy", który wróci na ekrany w środę, 20 lutego o 21:30. Po obejrzeniu zwiastuna, w którym najczęściej pojawia się Edyta Górniak, Andrzej Gołota i Krystyna Czubówna, jesteśmy pewni, że to będzie jeden z lepszych sezonów. O tym, kto jeszcze się pojawi, pisaliśmy TUTAJ.

Agent-Gwiazdy 4Agent-Gwiazdy 4 peterraw.com

Na wiosnę zobaczymy też seriale: "Na Wspólnej", "Szkoła", "Szpital", "19+" i "Ukryta prawda", oraz programy: "Milionerzy", "Efekt Domina" z Dominiką Kulczyk, "36,6 °C".

AW