Królikowski pokazał zdjęcie, na którym jest Chyra, Musiał, Stuhr i inni. Nie zabrakło też jego byłej dziewczyny!

Antek Królikowski pogratulował twórcom "Zimnej wojny" aż trzech nominacji do Oscara! Opublikował zdjęcie z 2015 roku, na którym świętował z innymi gwiazdami nagrodę dla filmu "Ida".

Antek Królikowski bardzo się ucieszył, że słynny już na całym świecie film "Zimna wojna", otrzymał aż trzy nominacje w najważniejszych kategoriach: najlepszy reżyser, najlepszy film nieanglojęzyczny oraz najlepsze zdjęcia. Z tej okazji postanowił trochę powspominać i pokazał na Instagramie zdjęcie z 2015 r. Widzimy na nim plejadę gwiazd, która świętowała zdobycie Oscara za film "Ida" Pawła Pawlikowskiego. 

Tak w 2015 roku, u mnie na chacie, cieszyliśmy się z Oscara dla filmu „Ida” Pawła Pawlikowskiego. Trzymamy kciuki za „Zimną wojnę” w aż trzech kategoriach (film nieanglojęzyczny, reżyseria, zdjęcia)! Liczę na podobne chwile wzruszeń! Dziękujemy Panie Pawle. Gratulacje dla całej ekipy tego wyjątkowego filmu i karniak dla akademii za brak nominacji dla @joannakulig_official #oskary #pawelpawlikowski #lukaszzal #ida #zimnawojna - napisał Królikowski pod zdjęciem.

Antek Królikowski świętował Oscara dla IdyAntek Królikowski świętował Oscara dla Idy screen Instagram.com/antek.krolikowski

ZOBACZ: Oscary 2019 nominacje. Oto pełna lista nominowanych

Wśród znanych osobistości pojawili się m.in. Maciej Stuhr z żoną Katarzyną, Andrzej Chyra, Maciej Musiał, Joanna Jarmołowicz, Filip Pławiak, Urszula Komasa, Olga Frycz oraz... była dziewczyna Antka, Kasia Sawczuk. Widać, że ekipa nieźle zabalowała!

Antek Królikowski ma sentyment do Kasi Sawczuk?

Antek po rozstaniu z Sawczuk nie publikował żadnych zdjęć z jej udziałem. Byłoby to z pewnością nie na miejscu, ponieważ Kasia była przyjaciółką Wieniawy. A jak wiadomo, Julka zajęła jej miejsce w życiu Królikowskiego i od tego momentu dziewczyny nie mają ze sobą kontaktu. Jednak teraz, kiedy aktor nie jest już z Wieniawą, nie ma z tym problemu. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że na fotografii u boku Antka jest Kasia Sawczuk.

O i @sawczukkasia jest

Ciekawe, jak aktorka zareagowała, gdy zobaczyła, że Królikowski oznaczył ją na zdjęciu. Myślicie, że mają do siebie sentyment?

JP