Hamkało zaszalała na premierze "Kogel Mogel 3". Góra stylizacji super, za to dół... Wygląda, jakby spadały jej spodnie

Aleksandra Hamkało sporadycznie bywa na salonach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek, a jej stylizacja na długo zostanie zapamiętana.
Zobacz wideo

Premiera "Kogel Mogel 3" przyciągnęła wiele gwiazd i celebrytów. Na wydarzeniu nie zabrakło Aleksandry Hamkało, która w filmie zagrała Agnieszkę Wolańską. 

Gwiazda lubi eksperymentować z modą i nie boi się tego. Doceniamy to, ale zgodzicie się chyba z nami, że stylizacja, w jakiej zaprezentowała się czerwonym dywanie nie należy do najbardziej udanych. 

Aleksandra Hamkało odkryła biodra na ściance

Tego wieczoru Aleksandra Hamkało postawiła na czarne rozdekoltowane body oraz spodnie w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniały niebieskie szpilki. Wróćmy jednak do body. Aktorka obsunęła spodnie wyjątkowo nisko, odsłaniając tym samym biodra. Zamiast "seksownie" wyszło jednak dość niezręcznie. 

ALEKSANDRA HAMKAŁO W NIETRAFIONEJ STYLIZACJI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że spodnie aktorki za chwilę zsuną się jej do kostek. Chyba nie o taki efekt chodziło Hamkało...

Nie ona jedyna postawiła jednak na dość odważną stylizację. Sporo ciała odsłoniła także Anna Mucha. W jej przypadku nie obyło się jednak bez drobnej wpadki. 

Zobacz wideo