Mucha zaliczyła wpadkę na premierze filmu "Kogel Mogel 3". "Przypadkowo" pokazała fotografom pupę

Anna Mucha pokazała sporo ciała na premierze jej najnowszego filmu. W pewnym momencie odsłoniła nawet pupę. To wpadka czy celowy zabieg?

Za nami uroczysta premiera filmu "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3". Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd produkcji. W jedną z głównych ról wcieliła się Anna Mucha.

Zobacz wideo

Aktorka znana jest z tego, że chętnie eksponuje swoje wdzięki, nie tylko na Intagramie, ale też na ściankach. Nie inaczej było tym razem. Na premierę głośno zapowiadanej kontynuacji hitu sprzed lat, gwiazda przyszła w kreacji ze sporym dekoltem oraz wcięciem eksponującym jej nogę.

Anna Mucha pokazała pupę na ściance

Stylizacja, choć i tak odsłania wiele ciała, odsłoniła jeszcze więcej. Podczas pozowania na ściance Mucha zaczęła poprawiać swoją suknię i  tym samym odkryła udo i kawałek pupy.

ANNA MUCHA ZALICZYŁA WPADKĘ NA ŚCIANCE. >>>

To wpadka czy celowy zabieg? Wydaje się, że to drugie. Trudno mówić o wpadce, kiedy wokół Muchy było pełno fotografów, a ta musiała być świadoma, że poprawianie sukni z wcięciem może być dość ryzykowne. Gwiazda sprawiała jednak wrażenie niewzruszonej i dalej cierpliwie pozowała do zdjęć.

Trzeba jednak przyznać, że Mucha prezentowała się bardzo kobieco i seksownie. Śmiało możemy zaliczyć ją do najlepiej ubranych gwiazd na premierze!