Piotr Stramowski niestosownie o śmierci Adamowicza i rezygnacji Owsiaka. Fani: "Nie wiem, czy to odpowiednie zdjęcie do sytuacji"

Piotr Stramowski opublikował na Instagramie swój komentarz do ostatnich wydarzeń, które wstrząsnęły Polską. Jednak szybko tego pożałował i usunął wpis.

Śmierć Pawła Adamowicza podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz rezygnacja Jerzego Owsiaka z funkcji prezesa WOŚP wstrząsnęły Polską. W obliczu tragicznych wydarzeń wiele gwiazd zabrało głos i komentowało sprawę w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ: Anja Rubik nagłośniła akcję #muremzajurkiem. Teraz tysiące Polaków proszą Owsiaka o powrót. "Dobro musi zwyciężyć!"

Stramowski niestosownie skomentował śmierć Pawła Adamowicza i zamieszanie wokół WOŚP

Piotr Stramowski również chciał dołączyć do dyskusji. Opublikował na Instagramie kontrowersyjne zdjęcie, pod którym pojawiły się jeszcze bardziej kontrowersyjne hashtagi.

#zlesiedziejewnaszymkraju #paweladamowicz #wosp #jurekowsiak #bohater #upadek#spoleczenstwa #zaloba #obudzmysie

Zdjęcie upadającego mężczyzny prawdopodobnie miało być artystycznym wyrazem sprzeciwu aktora wobec obecnych wydarzeń w Polsce - w nawiązaniu do hashtagów #upadek #spoleczenstwa. Niestety, fotografia okazała się być niestosowna. Zwrócili na to uwagę internauci, którzy w komentarzach skrytykowali aktora:

Nie wiem czy to odpowiednie zdjęcie do sytuacji.
Zdjęcie dość niestosowne, biorąc pod uwagę okoliczności.

Autorem zdjęcia, którym posłużył się Piotr, jest fotograf-performer Kerry Skarbakka, który używa swojego ciała jako metafory opisującej uniwersalne uczucie napięcia i strachu.

Piotr Stramowski komentuje WOŚPPiotr Stramowski komentuje WOŚP screen Instagram.com/piotrstramowski_official

Zgadzamy się z internautami, cały post był zdecydowanie niestosowny...

JP