Gdzie urodzi Meghan Markle? Jedno jest pewne. Na pewno nie tam, gdzie księżna Kate! "Chce odciąć się od wszystkiego, co robi Kate"

Meghan Markle weszła w 3. trymestr ciąży, dlatego w mediach już trwają spekulacje, gdzie księżna Sussex urodzi pierwsze dziecko. Osoba z bliskiego otoczenia królewskiej rodziny donosi, że Meghan nie wybierze tego samego szpitala, co Kate!
Zobacz wideo

Nie od dziś wiadomo, że Meghan Markle i księżna Kate nie żyją w zbyt dobrych relacjach. Od kiedy Meghan dołączyła do rodziny królewskiej, media nieustannie rozpisują się na temat jej rzekomego konfliktu z Kate. Ponoć żona Harry'ego próbuje dyrygować innymi, a to nie podoba się Middleton. Co więcej, podobno panie mają zupełnie inne charaktery i między nimi niejednokrotnie miało dojść do poważnych spięć.

ZOBACZ: Wiemy, od czego zaczął się konflikt Meghan i Kate. Pokłóciły się przez Charlotte. Zaskakujące doniesienia mediów

Meghan Markle nie urodzi w tym samym szpitalu, w którym rodziła Kate!

Księżna Sussex poinformowała, że jest w 6. miesiącu ciąży i poród planowany jest pod koniec kwietnia. Jak podaje brytyjski dziennik "The Sun", Meghan chce urodzić w Frimley Park Hospital w hrabstwie Surrey, a nie tak jak Kate w szpitalu Św. Marii. Skąd taka decyzja? Informator twierdzi, że Księżna Sussex nie chce powtarzać nic, co robiła Kate.

Kate Middleton trójkę dzieci wydała na świat w szpitalu Św. Marii. Miała tam prywatne skrzydło, w którym było luksusowo niczym w pięciogwiazdkowym hotelu. Łazienki były zaopatrzone w różnego rodzaju kosmetyki, a w pokojach znajdowały się telewizory, sofy dla gości i podłączenie do internetu.

Jednak Meghan postanowiła nie iść w ślady szwagierki i wybrała mniej ekskluzywne warunki w szpitalu Frimley Park. Tam pokoje dla matek nie mają nawet łazienki...

Myślicie, że księżna Sussex powinna rezygnować z luksusów tylko dlatego, że nie dogaduje się z Kate?

JP