Patrycja Markowska rzadko pokazuje swojego partnera. Tym razem zrobiła wyjątek. To gwiazda "M jak Miłość"!

Dawno niewidziana na salonach Patrycja Markowska przyszła na premierę spektaklu. Towarzyszył jej partner.

Czwartkowa premiera spektaklu "Apartament prezydencki" w warszawskim Teatrze Komedia przyciągnęła wiele celebryckich par. Na wydarzeniu pojawili się między innymi Mikołaj Krawczyk z Sylwią Juszczak oraz Bartosz Obuchowicz z żoną Katarzyną. Show skradła jednak Patrycja Markowska, która na premierę przyszła ze swoim partnerem Jackiem Kopczyńskim.

Zobacz wideo

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński na salonach

Córka lidera zespołu "Perfect" nie należy do gwiazd, które często bywają na salonach. Jeszcze rzadziej pojawia się publicznie ze swoim partnerem. Markowska i Kopczyński są parą od ponad 10 lat. Pomimo długiego stażu ich relacji nie zdecydowali się na ślub. Owocem ich miłości jest jest Filip, który urodził się w 2008 roku.

PATRYCJA MARKOWSKA POKAZAŁA PARTNERA. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Patrycja Markowska przyzwyczaiła nas już do swojego rockowego stylu. Tego wieczoru założyła czerwoną prześwitującą bluzkę, spod której widać było czarny stanik. Jej partner postawił za to na klasyczny zestaw, składający się z granatowej, rozpiętej koszuli oraz ciemnych wygodnych spodni.

Jacek Kopczyński - kim jest partner Patrycji Markowskiej

Jacek Kopczyński jest aktorem. Widzowie z pewnością kojarzą go z serialu "M jak miłość", gdzie wciela się w rolę mecenasa Adama Wernera, wspólnika Andrzeja Budzyńskiego. Obecnie występuje również w "Koronie Królów".

Kopczyński poza aktorstwem zajmuje się także dubbingiem. Jest uważany za jednego z najlepszych aktorów podkładających głos w Polsce.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.