Isabel Marcinkiewicz dostała propozycję udziału w "Big Brotherze". Ta sugeruje jednak męża: On lubi bywać w tv i przed kamerami

Produkcja "Big Brothera" zaczyna kompletować uczestników i składa pierwsze propozycje. Odezwali się do Isabel Marcinkiewicz. Co ona na to?

Wiadomo już, że wiosną przyszłego roku, ponownie będziemy mogli zobaczyć program "Big Brother". Nowy sezon reality show będzie emitowany przez stację TVN7, a prowadzącą być może zostanie Agnieszka Woźniak-Starak.

"Big Brother" wraca. Kto wystąpi?

Produkcja programu już stara się o zaangażowanie uczestników i składa pierwsze propozycje. Pod uwagę brana jest Isabel Olchowicz-Marcinkiewicz, która propozycją udziału w reality show pochwaliła się na Facebooku.

News z ostatniej chwili: ni stąd, ni zowąd otrzymałam propozycję udziału w nowej serii programu "Big Brother", czyli fani programu ucieszą się na wiadomość o jego reaktywacji. Ja niekoniecznie do nich należę. W odpowiedzi na zaproszenie pomyślałam sobie -...hmm...- że z jednej strony byłaby to możliwości zarobku, ale kosztem czego? Po pierwsze mój stan zdrowotny jest barierą pomimo, że zapewniono mnie o bacznie czuwającej ekipie lekarskiej na miejscu. Ach, czego nie zrobią, aby zachęcić do udziału?! A może to czysta ignorancja? Poza tym w drugiej - a może i powinno być w pierwszej - kolejności to ja miałam "Big Brothera" przez tyle lat, będąc w związku z byłym mężem. Chyba już wystarczy ?! oddycham wolnością - napisała.

Wygląda na to, że Isabel Marcinkiewicz nie zdecyduje się na udział w programie, jednak nie pozostawiła produkcji na lodzie. Zasugerowała, kto mógłby pojawić się w show.

Pół żartem pół serio - Czy nie lepiej żeby zaproponowali mojemu byłemu mężowi? (on lubi bywać w tv i przed kamerami) - dodała.

A Wy, kogo chcielibyście zobaczyć w tym reality show?

MT

Więcej o:
Komentarze (28)
Isabel Marcinkiewicz dostała propozycję udziału w "Big Brotherze". Ta sugeruje jednak męża: On lubi bywać w tv i przed kamerami
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy 14

  Żałosna kobieta

 • Gość: kk

  Oceniono 13 razy 13

  Co by Marcinkiewicz nie powiedział na Izabelę, jak by nie próbował jej zdeprecjonować, jakby ona sama się nie podłożyła, to nic nic nie zmieni faktu, że największym blamażem i dupkiem okazał się on sam i nie pojmę nigdy, jak mozna takiego kolesia zapraszać do jakiegokolwiek programu. To że był przez chwilę premierem, to powinien być raczej powód do wstydu, a nie do zapraszania go gdziekolwiek.

 • Gość: Koziel

  Oceniono 9 razy 7

  I słusznie W programie trzeba się trochę”odsłonić”-pokazac chore ramie.... i prawda wyszłaby na jaw Były lubi kamery YES YES YES,ot taki chłopek roztropek który nadal nie może pogodzić się z faktem,ze nie jest premierem

 • yegua-ha

  Oceniono 11 razy 7

  Co racja, to racja. Oni już dali niezłe show. Może dziewczynie wraca rozum i kończy się chęć robienia z siebie widowiska.

 • Gość: OJ

  Oceniono 6 razy 6

  Kazimierz zniszczył sobie karierę przez Związek z tą Panią. A propozycję dostała bo tylko ludzie tacy z niewyjaśnionym stanem psychicznym mogą dostarczyć dobrego show. A przecież o to chodzi :)

 • Gość: ninak

  Oceniono 5 razy 5

  tylko nie ta wariatka z oszukanczą protezą,

 • Gość: Sowa

  Oceniono 3 razy 3

  A taka biedna w sądzie .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX