"Big Brother" wiosną wróci na antenę. Są już przypuszczenia, że prowadzącą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak

"Big Brother" wraca! Nowy sezon programu pojawi się już wiosną. Są spekulacje, że prowadzącą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak.
Zobacz wideo

Kilka dni temu media obiegła informacja, że na antenę wraca kultowe reality show. Stacja TVN7 na wiosnę wyemituje program "Big Brother". Już są pierwsze przypuszczenia, kto poprowadzi show.

"Big Brother". Agnieszka Woźniak-Starak poprowadzi program?

Jak podaje "Pudelek", krążą już plotki, że prowadzącą ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak. Ani stacja, ani dziennikarka nie potwierdzają tych doniesień. 

Przypomnijmy, że po głośnej aferze z molestowaniem seksualnym w "Ameryce Express" Woźniak-Starak, która prowadzi program, dodała wpis, w którym zastanawiała się, czy nadal chce swoją twarzą promować show i być prowadzącą kolejnej edycji. Być może faktycznie zrezygnuje, a w zamian za to będzie związana z "Big Brotherem"?

"Big Brother": o programie

"Big Brother" to program typu reality-show. Format został wymyślony w Holandii w 1997 roku, gdzie wystartowała jego pierwsza edycja. W Polsce program zagościł na ekranach widzów stacji TVN w 2001 roku.

Program prowadziła Martyna Wojciechowska oraz Grzegorz Miecugow. Dom Wielkiego Brata zlokalizowany był w Sękocinie pod Warszawą. W programie udział wzięli: Janusz Dzięcioł, Anna Baranowska, Manuela Michalak, Monika Sewioło, Małgorzata Maier, Sebastian Florek, Alicja Walczak, Piotr Lato, Klaudiusz Sevkovic, Piotr Gulczyński, Karolina Pachniewicz i Patrycja Strzemiecka.

Zwycięzcą programu został Janusz Dzięcioł, a drugie i trzecie miejsce zajęły odpowiednio Manuela Michalak i Małgorzata Maier. Łącznie w Polsce odbyło się pięć edycji programu. Pierwsze trzy były transmitowane przez TVN, a czwarta oraz piąta przez TV4.

Będziecie oglądać?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.