Anna Czartoryska-Niemczycka w trzeciej ciąży. Ostatnio często bywała na ściankach. Zobaczcie, jak maskowała swoje kształty

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży i już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda w ostatnim czasie często bywała na salonach, lecz sprytnie udało jej się ukryć fakt, że razem ze swoim mężem Michałem Niemczyckim spodziewa się dziecka.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży. Ona i jej mąż Michał Niemczycki spodziewają się przyjścia na świat ich trzeciego dziecka. Przypomnijmy, że para ma już 4-letniego syna, Ksawerego oraz 2-letnią córkę, Janinę. O radosnej nowinie poinformował tygodnik "Na żywo". 

Aktorka nie kryła nigdy, że duża rodzina to jej marzenie. Po urodzeniu syna nieco odsunęła się z show-biznesu i skupiła się na rodzinie. Jak przyznała w jednym z wywiadów, wcale nie jest jej smutno z tego powodu. Mnie jest cały czas najlepiej w domu. Powoli zaczynam wystawiać nos na świat, ale zdecydowanie rodzina jest dla mnie najważniejsza. Dzięki mojemu mężowi i dwóm babciom, którzy bardzo mnie wspierają, mogę to wszystko zorganizować. Dzisiaj uważnie dobieram projekty, w których biorę udział - czytamy.

Anna Czartoryska-Niemczycka ukrywała ciążę?

Mimo błogosławionego stanu, Czartoryska-Niemczycka chętnie bywała w ostatnim czasie na salonach polskiego show-biznesu. W drugiej połowie listopada mogliśmy zobaczyć ją między innymi na "Różach Gali", premierze filmu "Miłość jest wszystkim" oraz na pokazie mody duetu Paprocki&Brzozowski. Gwiazda na publiczne wyjścia wybierała raczej luźne kreacje, co spowodowało, że nie można było dostrzec u niej jakichkolwiek oznak ciąży. Dla wielu więc informacja o ciąży Anny była dużym zaskoczeniem.

Czy był to zaplanowany zabieg? A może ciążowy brzuszek gwiazdy jest jeszcze na tyle mały, że wręcz niewidoczny? Zobaczcie galerię zdjęć i oceńcie to sami.

Zobacz wideo

Bez względu na wszystko, składamy gratulacje!

DH

Więcej o: