Kasia Tusk uczciła 40. rocznicę ślubu rodziców uroczym zdjęciem. Donald Tusk zabawnie skomentował

Kasia Tusk w poniedziałek z okazji 40. rocznicy ślubu rodziców dodała na Instagramie ich zdjęcie. Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów.

Kasia Tusk bardzo ceni sobie więzi rodzinne i nie ukrywa, że jej bliscy są dla niej najważniejsi. Ostatnio Małgorzata i Donald Tusk świętowali 40. rocznicę ślubu. Z tej okazji ich córka dodała na Instagramie ich zdjęcie i złożyła życzenia.

Zobacz wideo

Kasia Tusk świętuje rocznicę ślubu rodziców

Szczęśliwi, którzy wiedzą, czym jest prawdziwa miłość. Ta dwójka obchodzi dzisiaj 40. rocznicę ślubu. Serdeczne gratulacje dla mojej Mamy i mojego Taty (@donaltusk możesz być pewny, że cię przebijemy) - napisała pod spodem.

Przypomnijmy, że Kasia Tusk niedawno wzięła sekretny ślub ze swoim długoletnim partnerem, Stanisławem Cudnym. Teraz spodziewają się swojego pierwszego dziecka.

 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci gratulują Tuskom stażu oraz życzą dalszych lat razem. Nie ukrywają także, że bardzo ich lubią i szanują jako parę.

Piękna para. Piękne życzenia. Jestem dumna z Twojego Taty. To wielki Polak. A przy tym fantastyczny człowiek. Patrzą na siebie z błyskiem w oku, każdemu tego życzę.
Gratulacje. Piękna rocznica! Życzę Pani Rodzicom kolejnych lat pełnych miłości, uśmiechu i wszystkiego co piękne!
Taka nasza #powercouple - czytamy.

Wśród komentatorów znalazł się także sam Donald Tusk, który zwrócił się do córki. Chciał jej uświadomić, że uzyskanie takiego stażu wcale nie jest takie łatwe.

Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień... Nie myśl, Kasieńko, że to takie proste - pisze Tusk.

Komentarz Donalda TuskaKomentarz Donalda Tuska Screen z Instagram.com/ makelifeeasier_pl

My również dołączamy się do życzeń i trzymamy kciuki za Kasię Tusk i jej męża!

AW