Wodzianka Dominika Zasiewska na imprezie Playboya zaskoczyła strojem. Wyróżniała się na tle innych kobiet

Wodzianka, czyli Dominika Zasiewska, wróciła na salony. W poniedziałek pojawiła się na imprezie Playboya, gdzie zaskoczyła strojem. Raczej nikt się nie spodziewał, że wybierze taką stylizację.
Zobacz wideo

Dominika "Wodzianka" Zasiewska zaistniała w mediach dzięki pracy w programie Kuby Wojewódzkiego. Na kilka lat zniknęła, jednak teraz powróciła za sprawą głośnego romansu z Krzysztofem Rutkowskim. Ponownie stała się bywalczynią warszawskich salonów i w poniedziałek pojawiła się na imprezie Playboya.

"Wodzianka" Dominika Zasiewska wróciła na salony

"Wodzianka", czyli Dominika Zasiewska wyróżniała się na tle innych kobiet, które miały tego dnia kreacje dość mocno eksponujące wdzięki. Większość celebrytek, wśród których pojawiły się m.in. Patrycja Wieja, czy Monika Pietrasińska, odważnie odsłaniała swoje atuty. Dlatego uwagę skupiała na sobie Zasiewska, która założyła zabudowany garnitur. Jak przyznała na swoim profilu na Instagramie, właśnie w takim wydaniu czuje się najlepiej. Zdecydowała też, że w tym roku nie chce "wyglądać", ale "stawia na wygodę".

Najbardziej kobieco czuję się w garniturze i czerwonych ustach. W garniturze chadzam na co dzień i od święta - napisała pod swoim zdjęciem.

Wodzianka Dominika Zasiewska na imprezie Playboya. Zobacz zdjęcia >>>>

Jej stylizacja spodobała się internautom. Na Instagramie zostawili sporo komentarzy, w których chwalili kreację oraz pisali, że wyglądała w nim świetnie. A wam jak się podoba?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.