Karolina z "Kto poślubi mojego syna?" walczy z rakiem. "Rok temu pierwszy raz zawalił mi się świat"

Karolina z programu "Kto poślubi mojego syna?" dodała poruszający wpis na Facebooka. Opisała w nim swoją chorobę.

Karolina z programu "Kto poślubi mojego syna?" kilka miesięcy temu przekazała informację, że walczy z rakiem piersi. W środę minął rok odkąd dowiedziała się o chorobie. Dodała na Facebooka poruszający wpis.

"Kto poślubi mojego syna". Karolina ma nowotwór

Dokładnie rok temu pierwszy raz zawalił mi się świat. 7 listopada 2017 pojechałam sama z siebie prywatnie zrobić usg piersi. Nie brałam pod uwagę złego wyniku - a jednak było inaczej. Na usg pani radiolog próbowała mnie uspokoić mówiąc, że większość przypadków zmian w piersi to zmiany niezłośliwe. Tego dnia nie pojechałam do pracy - nie byłam w stanie, pojechałam natomiast do mojej pani doktor pierwszego kontaktu która od razu wypisała mi kartę dilo i dzięki temu dostałam się szybko do onkologa i na biopsję. Tego dnia zaczęła się moja przygoda życia która zmieniła wszystko. Zmieniła moje podejście do życia, zmieniła mnie - napisała.

Na koniec zachęciła inne kobiety, by regularnie się badały i dbały o swoje zdrowie.

Tak na koniec babecki moje kochane, badajcie się! Róbcie usg, mammografię - wcześnie zdiagnozowany rak piersi jest całkowicie wyleczalny - zaapelowała. 

"Kto poślubi mojego syna?" Karolina i Konrad

Karolina Gabarkiewicz i Konrad Rybak wystąpili w programie "Kto poślubi mojego syna", ale nie spotkali się na jego planie. Poznali się dopiero później, na spotkaniu u znajomych i wtedy się w sobie zakochali. Ich spokojne życie przerwała wiadomość o chorobie Gabarkiewicz.

MT