Renata Kaczoruk wśród największych gwiazd na Emmy 2018! Modelka miała dwie kreacje. Pokazała też nagrania zza kulis

Emmy 2018. Renata Kaczoruk pojawiła się na gali rozdania nagród i afterparty. Bawiła się z największymi gwiazdami Hollywood.

We wtorek, o godzinie 2 czasu polskiego odbyła się 70. gala rozdania nagród Emmy. Obok Oscara, Tony Award i Grammy jest to jedna z czterech najważniejszych nagród kulturalnych w USA. Nic dziwnego, że na czerwonym dywanie błyszczały największe, hollywoodzkie gwiazdy, takie jak Penelope Cruz, Emilia Clarke i Scarlett Johansson. Nie zabrakło też polskiego akcentu.

Renata Kaczoruk na Emmy 2018

Jak się okazało, na Emmy pojawiła się Renata Kaczoruk. Modelka najpierw pokazała zdjęcia zrobione przed galą, w pięknej, czarnej sukni projektu Paprocki&Brzozowski.

Piękna kreacja, co za dekolt!
Wymarzona sukienka. Wyglądasz jak gwiazda! - pisali fani.

Renata Kaczoruk na Emma 2018 ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Później na Instastory Kaczoruk pojawiły się też nagrania z gali. Modelka oglądała wydarzenie, siedząc wśród największych gwiazd. Kilka godzin później pochwaliła się filmami z afterparty.

Excited! Rozpoczynamy ceremonię wręczania nagród telewizyjnych “EMMYS... Śmieszna koincydencja- właśnie od HBO Emmys afterparty, dokładnie 8lat temu zaczęła się moja przygoda z Los Angeles. Zakochałam się w Kalifornii i zamieszkałam tu na dwa lata. Niesamowicie się stęskniłam! - napisała.

Sądząc po zdjęciach i nagraniach nie mamy wątpliwości, że Renata bawiła się wyśmienicie!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Wygląda na to, że Renata Kaczoruk kupiła sobie mieszkanie. Jednak nie wróci do Wojewódzkiego?

KS

Więcej o: