Mama Mac Millera pokazała wspólne zdjęcie na Instagramie. Internauci wzruszeni. "Musicie być silni"

Mac Miller zmarł kilka dni temu z powodu przedawkowania narkotyków. Jego mama, Karen Meyers, dodała na Instagramie zdjęcie z synem, które poruszyło internautów.

Śmierć 26-letniego rapera Malcolma McCormicka, znanego jako Mac Miller, była ogromnym szokiem. Jego bliscy w wydanym oświadczeniu określili go jako "jasne światło tego świata dla rodziny, przyjaciół i fanów". Ze śmiercią mężczyzny nie może pogodzić się przede wszystkim jego matka, Karen.

Mac Miller nie żyje

Na Instagramie dodała zdjęcie, na którym znajduje się z synem. Oboje szeroko się uśmiechają i widać, że są na nim bardzo szczęśliwi oraz że łączyła ich silna więź. Matka rapera jednak nic nie napisała, jedynie dodała złamane serce.

Wpis matki rapera Mc MilleraWpis matki rapera Mc Millera Screen z Instagram.com/ _karenmeyers

Ten post bardzo poruszył internautów. Zostawili wiele komentarzy, w których przesyłali słowa otuchy i wyrażali swój żal z powodu śmierci 26-latka.

Był wspaniałą osobą. Jest mi bardzo smutno z tego powodu, że go straciłaś.
Karen, musicie być silni. Modlimy się za was w tym trudnym czasie.
On zawsze będzie z tobą - piszą.
 

Mc Miller

Oprócz mamy rapera, swój żal wyraziła także m.in. Ariana Grande, z którą w przeszłości był w związku. Co prawda nic nie napisała, ale dodała na Instagramie wymowne zdjęcie Maca Millera z czasów, kiedy jeszcze byli parą. Pożegnał go także Quebonafide, który stwierdził, że "czuje się, jakby umarła jakaś jego część".

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.