Małgorzata Rozenek w takiej samej kreacji, w jakiej kilka dni temu pojawiła się Doda. "Ktoś próbuje skopiować styl Rabczewskiej"

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała zdjęcie z Radosławem Majdanem, na którym ubrana jest w kolorową, długą kreację. W takiej samej pojawiła się kilka dni temu Doda.

Małgorzata Rozenek- Majdan znowu dostarczyła internautów tematu. Tym razem pojawiła się w identycznym zestawie, w jakim niedawno pokazała się Doda. Wytknęli jej to internauci.

Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda jak Doda?

Kreacja złożona jest z topu i długiej spódnicy. Taki sam komplet miała na sobie kilka dni temu Doda. Cena? 500 zł.

Wdzianko takie samo jak u Dody. Oj, Małgosia.
Ops. Ktoś próbuje skopiować styl Rabczewskiej.
Sukienka Dody... Czyżby przypadek? Ja rozumiem, że ktoś może mieć taką samą rzecz, ale po raz kolejny padło na panią - komentują.

Niektórzy zwrócili uwagę, że to nie pierwszy raz, kiedy Rozenek ma taką samą rzecz, jak Doda.

Co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (31)
Małgorzata Rozenek w takiej samej kreacji, w jakiej kilka dni temu pojawiła się Doda. "Ktoś próbuje skopiować styl Rabczewskiej"
Zaloguj się
 • Gość: wacek

  Oceniono 12 razy 8

  No przecież wymieniają się tym i owym

 • Gość: Ja

  Oceniono 10 razy 6

  Dla mnie te sukienki nie są identyczne. Top Rozenek jest krótki i przylegający. A Dody sukienka jest na halce, trochę przezroczysta, czego u Gosi nie widać. Ta Gosi jakoś lepiej leży.

 • Gość: Izka

  Oceniono 9 razy 5

  Doda rozpoczęła romans z plastikiem tuz po 20-tce, w chwili obecnej wygląda jak 40-letni trans, 50-letnia Rozenkowa chodżby chciała nie dogoni. Czyli proponuję wizualizacje Dody za lat 20 i okaże się, że Małgorzata niczym lilii kwiat.

 • Gość: gg

  Oceniono 6 razy 4

  Cały czas tylko zdjęcia i pozowanie ustawianie nieumiałabym tak żyć za żadne pieniądze nuda.

 • Gość: Tortura

  Oceniono 6 razy 4

  Tu nie chodzi nawet o to jak wygląda i czy ładna jest czy nie. Czy ma 40 czy 50 lat. Mnie to nie interesuje zbytnio. ALE... Jej zdjęcia pokazują tylko ją lub ich. Opisy zdjęć też o niczym... głównie "miły dzień", "trening zrobiony" itp. Takie coś szybko staje sie nudne i jest mało wartościowe.

 • Gość: aaa

  Oceniono 3 razy 3

  Obie mają marny gust, no to mamy efekty.

 • Gość: Fjo

  Oceniono 6 razy 2

  Rabczewska za niedługo wyląduje w wariatkowie, bo zaczyna już całkiem odlatywać. Nie wiem, czy to celowe, udawane zagranie, bo jako niepoczytalna trafi do psychiatryka, a nie pierdla, czy faktycznie to strach przed więzieniem powoduje, że zaczynają jej puszczać nerwy i całkiem traci kontrolę nad sobą. To, że nigdy nie zapomniała o Majdanie wiadomo od dawna, ale o ile wcześniej jeszcze starała się tego nie okazywać, żeby nie wyjść na pośmiewisko, to teraz frustracja się z niej wylewa i robi coraz głupsze rzeczy, zaczepia jego i jego nową żonę, ciągle soę srara zwrócić na siebie uwagę. Żałosne zachowanie.

 • Gość: Edwin

  Oceniono 2 razy 2

  Pszenno-buraczane idiolki

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX