Karolina Plachimowicz z "Projekt Lady" uciekła od faceta. "Mam dość!". Zdradziła powody

Karolina "Bridgitte" Plachimowicz wyprowadziła się z domu. Odeszła od swojego partnera i ma teraz "dosyć mężczyzn, którzy nie szanują kobiet".

Karolina Plachimowicz, bardziej znana jako "Bridgitte" z "Projekt Lady", poinformowała swoich fanów, że odeszła od ojca swojej córki. Jak tłumaczyła w nagraniu, jej partner chciał z niej zrobić sprzątaczkę i kucharkę, na co ona się nie godzi.

"Bridgitte" odeszła od partnera

Mogę wam oficjalnie powiedzieć, że wyprowadziłam się od swojego partnera. Koniec. Nie wrócę już. Mam dosyć facetów, którzy nie szanują swoich kobiet. Mam dosyć bycia kucharką i sprzątaczką - mówiła rozemocjonowana.

Później oznajmiła, że ona nie będzie mu usługiwać. Zapewniła, że to koniec i nikt nie będzie jej źle traktować.

Co on sobie wyobrażał, że ja będę mu sprzątać i gotować? Nie ma takiej opcji. Wyprowadziłam się. Dosyć kłapania mordą, jaka jestem zła i niedobra, jak się nie zajmuję córką. Won za drzwi. Koniec. Nie ze mną takie numery, żaden facet nie będzie mnie tak traktował - dodała.

Karolina Plachimowicz marzy o romantycznym mężczyźnie, który będzie jej przynosił kwiaty i robił "kolacyjki". Zwróciła się także do kobiet, żeby się szanowały i nie pozwoliły wejść facetom na głowę. Zapewniła także, że do niego nie wróci.

Całe nagranie możecie zobaczyć na YouTube, na kanale "Vogule Poland":

 

Najwidoczniej jej partner zrozumiał, że może ją stracić i zaczął się starać. Przynosi kwiaty, biżuterię. Nawet zaprosił ją na kolację.

Myślicie, że wrócą do siebie? 

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.