Karolina "Brigitte" Plachimowicz z "Projekt Lady" przeszła operację plastyczną. "Młodziej z nowym noskiem?"

Karolina Plachimowicz, znana także jako "Brigitte", poddała się operacji plastycznej nosa. Efektami podzieliła się na Instagramie.

Karolina Plachimowicz, uczestniczka 2. edycji "Projektu Lady", od zakończenia programu przeszła sporą metamorfozę. "Brigitte" znacznie schudła, zmieniła makijaż na mocniejszy. Teraz poszła o krok dalej i poddała się operacji plastycznej.

"Projekt Lady" - Karolina Plachimowicz

Zdjęciami przed i po operacji pochwaliła się na Instagramie. 

Zdjęcie przed i zdjęcie po. Młodziej z nowym noskiem? - zapytała internautów, którzy mogli wziąć udział w ankiecie.

Jak widać opuchlizna jeszcze nie zeszła po zabiegu, dlatego ciężko stwierdzić, czy widać efekty. Naszym zdaniem różnica jest niewielka, ale wiadomo, że potrzeba jeszcze czasu, żeby zobaczyć końcowe dzieło chirurga plastycznego.

Karolina PlachimowiczKarolina Plachimowicz Screen z Instagram.com/ karolina_plachimowicz

"Brigitte" dodała także zdjęcie, na którym widać opatrunki:

Kwasimodo. Jeszcze się chyba taka szkaradna nie czułam od urodzenia, ale nie ma co płakać, bo będzie pięknie - napisała pod spodem.

Karolina PlachimowiczKarolina Plachimowicz Instagram.com/ karolina_plachimowicz

Oprócz tego jednego zdjęcia, na którym widać opuchliznę, nie dodała żadnego z nowym nosem. Dlatego nie zrobimy dla Was porównania, jak wyglądała wcześniej, a jak prezentuje się teraz. Ale patrząc na to, co dodała, widzicie różnicę?

Karolina Plachimowicz - metamorfoza

Karolina Plachimowicz rok temu w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o tym, że kiedyś ważyła niecałe 60 kg. Bez opamiętania ćwiczyła wtedy z Ewą Chodakowską. Jednak wpadła w depresję, wtedy sporo jadła. W związku z tym znacznie przybrała na wadze.

AW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>