Katarzyna Skrzynecka wybrała się z rodziną na rajskie wakacje i pisze:"Nie mogę uwierzyć". Po Bałtyku to duży przeskok

Katarzyna Skrzynecka pojechała z rodziną do Afryki. Razem z mężem i córką opalają się na słonecznych plażach, a aktorka chwali się egzotycznymi fotkami z wypoczynku. Faktycznie, Bałtyk to nie jest.

Katarzyna Skrzynecka wybrała się na wyspy leżące u wybrzeży Afryki na oceanie indyjskim. Podziwia zachody słońca, wypływa w rejsy, pluska się w basenach i dzieli się gorącymi zdjęciami z plaży. To pewna odmiana po wypoczynku spędzonym w Mielnie.

Katarzyna Skrzynecka na rajskich wakacjach

Katarzyna Skrzynecka nie tak dawno chwaliła się widokami z wakacji w Mielnie, które odwiedza co roku. Pokazała się w stroju kąpielowym i zebrała sporo komplementów. Jednak po swojskich atrakcjach przyszła pora na egzotyczną podróż.

Aktorka, jej mąż Marcin Polucki i ich córeczka bawią się teraz razem na afrykańskich wyspach i kąpią się w oceanie indyjskim. Rodzina zwiedziła Madagaskar, wyspę Nosy, wioski Malgeszy i spacerują po dnie morza w czasie odpływu. To wszystko aktorka pokazuje na swoim Instgramie.

Jak sama podkreśla, trudno jej uwierzyć, że jest w tak czarownym miejscu:

Nie mogę uwierzyć
 

Trudno im nie pozazdrościć.

 

Rodzina korzysta z uroków hotelowego basenu, ale często wypływa na sąsiednie wyspy, gdzie Katarzyna Skrzynecka podziwia krystalicznie czystą wodę i spaceruje z krabami po plaży. Aktorka odwiedziła też kilka miejscowości, w których nie ma prądu i jest pod głębokim wrażeniem podróży - sama podkreśla, to zupełnie inny świat:

Podróż na wyspę Nosy Iranja (Irandża) ... wioski Malgeszy ... Inny świat... Inna rzeczywistość... Gościnni, pogodni, produkujący wspaniałe rękodzieło ... Bez prądu, bieżącej wody, żyjąc z pokorą i pogodą ducha ...

Jak się Wam podobają widoki z jej wczasów?

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>