Jacek Rozenek i Roksana Gąska na wakacjach we Włoszech. Ale oni się kochają!

Jacek Rozenek i Roksana Gąska wybrali się na wakacje do Włoch. Oboje pochwalili się uroczymi zdjęciami z podróży.

Jacek Rozenek i Roksana Gąska postanowili odpocząć od pracy i zgiełku miasta. Dlatego też zakochani wybrali się na wakacje. Za cel podróży obrali sobie słoneczne Włochy.

Jacek Rozenek i Roksana Gąska na wakacjach

Na kontach instagramowych Roksany i Jacka pojawiły się zdjęcia z ich wczasów. Para zwiedziła Florencję, Vinci, czy też krzywą wieżę w Pizie. Nie brakuje fotografii, na których widzimy, jak zakochani okazują sobie uczucia. Internauci zasypali tę dwójkę komentarzami:

Jacek, szczęściarz z ciebie!
Ale z was urocza para. Dużo miłości życzę!
Pięknie razem wyglądacie!

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Wszystko wskazuje na to, że para spędziła we Włoszech cudowny czas!

Jacek Rozenek i Roxi Gąska - początki związku

Rok temu, w lipcu 2017 roku, media obiegła informacja, że Jacek Rozenek jest znowu szczęśliwie zakochany. Jego wybranką została młodsza o 25 lat Roxi Gąska, która, jak donosiły media, po jego rozwodzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan opiekowała się domem aktora.

Początkowo zakochani utrzymywali swój związek w tajemnicy, aż w końcu potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. W ostatnim czasie chętnie pojawiają się razem na branżowych imprezach, swobodnie poczuli się także w błysku fleszy. Niedawno przyszedł czas na ich pierwszą wspólną okładkę. Padło na "Galę".

Zobacz wideo

KS


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>