Rozenek w pierwszym wywiadzie z młodsz± o 25 lat ukochan±. A zaklinali się, że nie będ± mówić o życiu prywatnym. Zdradzili powód zmiany decyzji

Jacek Rozenek i jego partnerka, Roxi G±ska to gwiazdy nowego numeru magazynu "Gala". Zakochani pocz±tkowo zapierali się, że nie będ± opowiadać mediom o swoim uczuciu, jednak, jak zapewnia wybranka aktora, zrobili to, by przełamać stereotypy.

Jacek Rozenek początkowo zapewniał media, że nie będzie mówił w prasie o swoim życiu prywatnym. Roksana Gąska w rozmowie z "Faktem" postanowiła więc wytłumaczyć decyzję o wspólnym wywiadzie. 

Jacek Rozenek i Roxi Gąska na okładce magazynu "Gala"

Wywiad był udzielony tylko po to, aby zdementować wszystkie plotki, które krążyły na nasz temat, a szczególnie na mój temat. Zależało mi, żeby przedstawić moją wersję. Od roku jestem z Jackiem. Nawet słowa nie pisnęłam na mój temat. Myślałam, że tak po prostu będzie lepiej - mówiła "Faktowi" Roxy Gąska.

25-latkę frustrowali "znajomi pary", którzy chętnie donosili prasie informacje na temat ich życia. 

Miałam już tego dość po prostu - dodała Gąska. 

Roksana Gąska i Jacek Rozenek w 'Gali'Roksana Gąska i Jacek Rozenek w 'Gali' 'Gala'

Jacek Rozenek wyznaje Roksanie Gąsce miłość

Aktor podkreśla, że jest po uszy zakochany w swojej wybrance. 

Roksana jest chyba najmniej zepsutą osobą, jaką znam. Niesamowicie skromną. W warszawskim światku to rzadkość. A Roksanie już na pierwszym spotkaniu powiedziałem, że widać w niej niezwykłą wrażliwość - mówi w "Gali".
Już przypięli mi łatkę głupiej blondynki, która przykleiła się do znanego aktora, by wejść w świat celebrytów. A ja wręcz nie lubię bywać w miejscach, gdzie strzelają flesze. Bardzo rzadko daję się Jackowi wyciągnąć na oficjalne imprezy - skromność zdaje się potwierdzać sama Gąska. 

Jacek Rozenek i Roksana Gąska - jak się poznali?

Media donosiły, że Roksana Gąska opiekowała się domem Jacka Rozenka po rozstaniu i to właśnie w ten sposób para się poznała. Zakochani jednak zdementowali teraz te informacje. 

Poznaliśmy się zwyczajnie, przez znajomych. Ten związek rozwijał się spokojnie - wyznała Gąska. 
Zamieszkaliśmy razem po kilku miesiącach - dodał w "Gali" Jacek Rozenek.

Gąska przyznała, że kocha ten dom i czuje się w nim bezpiecznie, "jak u siebie".

Niedługo minie rok , od kiedy mieszkam na Sadybie. Zakochałam się w tym miejscu, zielonej enklawie - mówiła. 

Jacek Rozenek i Roxi Gąska - początki związku

Rok temu, w lipcu 2017 roku, media obiegła informacja, że Jacek Rozenek jest znowu szczęśliwie zakochany. Jego wybranką została młodsza o 25 lat Roxi Gąska, która, jak donosiły media, po jego rozwodzie z Małgorzatą Rozenek-Majdan opiekowała się domem aktora.

Początkowo zakochani utrzymywali swój związek w tajemnicy, aż w końcu potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. W ostatnim czasie chętnie pojawiają się razem na branżowych imprezach, swobodnie poczuli się także w błysku fleszy. Teraz najwyraźniej przyszedł czas na ich pierwszą wspólną okładkę. Padło na "Galę".

MM

Więcej o: