Mama Ewy Farnej każe jej schudnąć! "Ewuśko, pilnuj się". Ma też dla niej dobrą radę

Mama Ewy Farnej dba o zdrowie córki. Jak się okazuje, potrafi jej wytknąć kilka kilogramów więcej!

Ewa Farna to jedna z tych artystek, która nie przejmuje się wagą. Niedawno postanowiła zamknąć usta hejterom i pokazała się w kurtce, na której własnoręcznie wypisała wymowne hasła, m.in.: Czy znów przytyła? A może Ewa jest w ciąży?".
W wywiadzie dla "Zwierciadła" przyznała, że także w domu często słyszy o tym, że powinna zacząć się odchudzać.

Ewa Farna - waga

Jak się okazało, Farna pochodzi z wysportowanej rodziny. Zwłaszcza jej mama jest bardzo aktywna i chce zmotywować córkę do ruchu. Kiedy piosenkarka pojawia się w domu, próbuje ją namówić do pójścia na siłownię i zmianę diety.

Jak przyjeżdżam do domu parę kilo cięższa, mama od razu mówi: Ewuśko, pilnuj się. Powiedz swojej menedżerce, ona je tako piekno, żeby cię wzięła ze sobom na jaksiom siłownie - wyznała Farna w magazynie.

Prawdopodobnie uwagi mamy wynikają z obawy o zdrowie córki, a pani Karin nie ma złych intencji. Dzięki ich wspólnemu zdjęciu, które wrzuciła na Instagram Farna, możemy zobaczyć, że rzeczywiście w jej rodzinie kładzie się nacisk na zdrowy tryb życia.

Ewa Farna o swojej wadze

Ewa Farna często podkreśla, że akceptuje siebie i nie ma ochoty poddawać się presji środowiska. Uwielbia swoje ciało, które jest proporcjonalne. Czuje się kobieco i lubi eksponować swoje atuty np. dekolt czy nogi. W wywiadach często mówi także o tym, że mimo wszystko nie prowadzi niezdrowego trybu życia i uwielbia pełnowartościowe jedzenie i ruch.

Myślicie, że takie słowa najbliższej osoby motywują Ewę?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.