Ewa Farna często jest krytykowana za swoją figurę. Teraz odpowiedziała hejterom za pomocą... kurtki

Ewa Farna postanowiła zamknąć usta hejterom i pokazała się w kurtce, na której własnoręcznie wypisała wymowne hasła. W ten niebanalny sposób piosenkarka rozprawiła się z plotkami na temat swojej domniemanej ciąży.

Ewa Farna nie ma lekko. W mediach ciągle pojawiają się komentarze dotyczące jej figury. Sama Farna czuje się też zmęczona pytaniami na temat swojej wagi

Od kiedy wzięła ślub, plotki nasiliły się jeszcze bardziej - jeśli tylko piosenkarka odrobinę więcej przytyje, od razu pojawiają się doniesienia o jej domniemanej ciąży. 

Ewa Farna zamyka usta hejterom

Ewa Farna postanowiła jednak wziąć sprawy we własne ręce i wpadła na niebanalny pomysł, jak uciszyć plotki na temat ciąży. Piosenkarka przerobiła więc swoją kurtkę i umieściła na niej wymowne wpisy, w których obśmiała plotki na swój temat. 

Na kurtce, w której pozowała na ściance, znajdziemy takie napisy, jak: "Czy znów przytyła? A może Ewa jest w ciąży?", albo "Farna i Lisowska - inne rozmiary, ten sam stylista".

EWA FARNA W KURTCE Z HASŁAMI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Napisów jest oczywiście więcej. Wszystkie jednak pokazują, że Ewa Farna ma ogromny dystans i potrafi śmiać się nawet z samej siebie. 

Ewa Farna zachwyciła fanów

Pod zdjęciem, jakie Ewa Farna zamieściła na swoim Instagramie, pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani gratulują wokalistce fantastycznego pomysłu.

 
Kobieto, jak ja kocham Twój dystans!
Kurtka jest THE BEST! Serio! 
Ten świat potrzebuje takich ludzi jak Ty - czytamy w komentarzach.

Sama artystka zachęcała komentujących, by wypisywali, jakie hasła są według nich najlepsze.

A wam, które hasło Ewy podoba się najbardziej?

AG

Gwiazdy walczą z hejterami w sieci. Nie tylko Rozenek wdaje się w dyskusję z 'życzliwymi'

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.