Brzuch aniołka VS, Cadndice Swanepoel 12 dni po porodzie. "Jeśli masz coś złego do powiedzenia, spójrz na siebie"

Cadndice Swanepoel pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w bikini, które zrobiono jej 12 dni po urodzeniu syna. Modelka dołączyła do fotografii wymowny post.

Cadndice Swanepoel 19 czerwca urodziła swoje drugie dziecko - syna Ariela. Niedawno gwiazda udała się na plażę, aby odpocząć i spędzić czas z rodziną. Kiedy przechadzała się w bikini, fotoreporterzy zrobili jej zdjęcia.

Cadndice Swanepoel 12 dni po porodzie

Aniołek VS opublikował na Instagramie zdjęcia zrobione przez paparazzi. Jak się okazuje, modelka została skrytykowana za swoją sylwetkę. W poście odnosi się do hejtu, jaki na nią spłynął:

To ja 12 dni po urodzeniu mojego syna, jeśli masz coś złego do powiedzenia na ten temat... spójrz na siebie. Społeczeństwo jest czasem okrutne, w dzisiejszych czasach standardy piękna bywają dla kobiet nierealne. Nie wstydzę się pokazywać mojego brzucha po porodzie, właściwie to jestem z tego dumna... Nosiłam syna przez dziewięć miesięcy i myślę, że mam prawo na mały brzuszek - napisała.

Cadndice Swanepoel pokazała brzuch 12 dni po porodzieCadndice Swanepoel pokazała brzuch 12 dni po porodzie fot.Instagram/angelcandices

Kim jest Cadndice Swanepoel?

Cadndice Swanepoel jest południowoamerykańską modelką. Pracowała dla Vogue, Elle, Nike, Guess, Tommy Hilfiger, czy też Dolce & Gabbana. Jednak największą sławę zdobyła, kiedy została aniołkiem Victoria's Secret. W czerwcu 2014 została uznana za najseksowniejszą kobietę świata wg Maxima. 

Ona rozkochała w sobie najprzystojniejszego Polaka. To nie tylko była modelka. "Dzięki niej udało mi się..."

KS

Więcej o: