"TTBZ". Znamy kolejnego uczestnika! To mąż znanej i lubianej aktorki. Domyślacie się, o kogo chodzi?

"Twoja twarz brzmi znajomo" już niedługo wróci na ekrany telewizorów z nowym składem. Jak donosi "Party" wśród uczestników zobaczymy Rafała Szatana, męża Basi Kurdej-Szatan.

Wygląda na to, że kariera męża Basi Kurdej-Szatan, Rafała Szatana, nabiera rozpędu. Już we wrześniu będziemy mogli go oglądać w "M jak Miłość" u boku serialowej Joanny, a dodatkowo (jak donosi "Party") ma pojawić się także w nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

W rozmowie z "Party" aktorka wyznała, co myśli na temat tego, że niektórzy z pewnością będą zarzucać jej, że załatwiła mężowi pracę.

Nie boję się, że ludzie będą zarzucać mi, że załatwiłam pracę mężowi, bo to zwyczajnie nie jest prawda! Do serialu szukano nowego aktora, a przy okazji też dobrego muzyka i pianisty. Rafał nadawał się do takiej roli po prostu idealnie! Natomiast propozycja z Polsatu przyszła już po raz drugi, ale dopiero teraz udało się mu zgrać wszystkie terminy – mówiła "Party" Barbara Kurdej-Szatan.

A co na to sam Rafał Kurdej-Szatan? Wielu podejrzewa, że ten musi być zazdrosny o błyskawiczną karierę jego żony. On natomiast zaprzecza.

Nigdy nie byłem zazdrosny o popularność Basi. Przyjechaliśmy razem do Warszawy, kiedy żadne z nas nie było jeszcze znane. Nikt dla nikogo w naszym związku nie musiał niczego poświęcać. Nie rywalizowaliśmy ze sobą. Po prostu każde robiło swoje, Basia grała spektakle, kręciła zdjęcia do serialu i reklamy, a ja jeździłem na koncerty i występy gościnne po Polsce – twierdzi Rafał w rozmowie z "Party".

Myślicie, że dzięki udziałowi w "TTBZ" jego kariera także nabierze tempa?

"Twoja twarz brzmi znajomo"

Wiadomo już, że w nowej edycji oprócz Rafała Szatana pojawi się także Adrianna Kalska i Honorata Skarbek

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.